Biuro nieruchomości CASTLE

www.castle.pl

Przestronne trzy pokoje z loogią - Grunwald (nr 17/JP/31)

Oferta wystawiona dnia 12.09.2017r.

foto

Cena

270 000.00 PLN
!!! PROMOCJA !!!

Lokalizacja

Polska - Poznań (Grunwald , Galileusza)

Informacje podstawowe

Mieszkanie (blok) do sprzedania

Szczegóły

Powierzchnia: 53 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro: 9

Opis

 

Słoneczne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z balkonem położone na pełnym zieleni osiedlu im. Mikołaja Kopernika. To idealna nieruchomość dla pary, rodziny lub pod inwestycję. Pełna infrastruktura w zasięgu spaceru!

Mieszkanie o powierzchni 53,00 m2 usytuowane na 9 piętrze jedenastopiętrowego zadbanego bloku tworzą:

 

Do mieszkania przynależy balkon typu loggia o powierzchni ok. 6 m2, piwnica ( 3m2). Mieszkanie od klatki schodowej oddziela użytkowany wraz z sąsiadem zamykany na klucz korytarzyk dający dodatkowe poczucie bezpieczeństwo we własnym M.

Blok ocieplony dzięki czemu w mieszkaniu jest przyjemnie ciepło na co mają niewątpliwie wpływ okna z PCV oraz ich wystawa wschodnia oraz południowo-zachodnia , a wszystko to w konsekwencji generuje niskie koszty za ogrzewanie.

Opłaty z tytułu eksploatacji to ok. 340 zł. czynszu na rzecz spółdzielni mieszkaniowej, prąd i gaz co 2 miesiące według wskazań liczników.

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia po odświeżeniu , wystarczy pomalować ściany na ulubiony kolor i położyć nowe panele . Lokal o niezależnym układzie, rozkładowe.

W pokojach i korytarzu na podłodze panele oraz wykładzina PCV, w kuchni, łazience płytki. Duży korytarz z miejscem pod zabudowę garderobianą .

Stan prawny – spółdzielcze –własnościowe .

Bezspornym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja.

Osiedle bardzo dobrze skomunikowane – w bezpośrednim sąsiedztwie liczne linie autobusowe ( 64, 69, 79, 91, 45, 50, 240, 252) oraz tramwajowe w zasięgu 10 minutowego spaceru ( 1, 6, 13, 15) pozwalają na szybkie przemieszczanie się we wszystkich kierunkach miasta.

Pełna infrastruktura – sklepy ( Tesco, Biedronka, Piotr i Paweł, Aldi, Chata Polska, osiedlowy ryneczek), przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum na terenie, którego znajduje się ogólnodostępny basen, placówki służby zdrowia, apteki, bank, prężnie działający osiedlowy klub Kopernik, place zabaw dla dzieci.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na bliską lokalizację stadionu INEA, parku im. Księdza Jasińskiego oraz Lasku Marcelińskiego- miejsc odpoczynku wielu poznaniaków.

 

 

 

 

 Agent prowadzący: Jacek Pinczak, tel. 500-131-450, e-mail: biuro5@castle.pl