Biuro nieruchomości CASTLE

www.castle.pl

Dla młodych! Komfortowe, umeblowane. (nr 17/MM/39)

Oferta wystawiona dnia 28.11.2017r.

foto

Cena

279 000.00 PLN

Lokalizacja

Polska - Poznań (Podolany)

Informacje podstawowe

Mieszkanie (blok) do sprzedania

Szczegóły

Powierzchnia: 38 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 1

Opis

 Piękne mieszkanie do wzięcia od zaraz!

Szukasz mieszkania nie wymagającego ŻADNYCH NAKŁADÓW ? Pięknego, komfortowego, nowoczesnego jednocześnie przytulnego. W nowym bloku z pięknym widokiem.
Chcesz wprowadzić się od zaraz ? 

Zapraszam do mieszkania znajdującego się na idealnym pierwszym piętrze w nowszym kompleksie budynków.

Blok z 2005r wybudowany przez cenionego dewolopera Nickel Deveiopment. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, murowanej ( cegła ). Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Metraż nieruchomości 38,63 wraz z piwnicą. Dwa ustawne pokoje. 

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI:


Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie ! Bardzo gustowne wykończenie wszystkich wnętrz. Przeprowadzono kapitalny remont w tym roku. Wymieniono drzwi wewnętrzne. Łazienka oraz kuchnia nowa! Całość wręcz luksusowa!

DODATKOWE INFORMACJE:
Okna PCV z roletkami i szerokimi drewnianymi parapetami. Wystawa okien południowo-wschodnia przez cały dzień jest słonecznie. Widok na zieleń. W całym mieszkaniu różnego rodzaju oświetlenia sterowane pilotem. Wmontowane ścienne akwarium 70l.
Mieszkanie idealne dla młodej pary lub singla. Na pewno dobrze poczuje się tutaj osoba lubiąca bliskość natury.

LOKALIZACJA:
Prestiżowa, zielone płuca Poznania w sąsiedztwie Jezioro Rusałka i Jezior Strzeszyńskie z swoją infrastrukturą sprzyjającą głębokiemu relaksowi. Dużo tras rowerowych. Wakacje bez wyjeżdżania z domu. Przy osiedlu Freshmarket naprzeciwko Apteka. Pętla autobusowa 46 i 60 tylko 4 minuty od mieszkania oraz przystanek linii 95 oraz nocne 236 i 246.
Dookoła budynku dużo zieleni, spokój i cisza. Gwarantuję tu z okna nie zobaczysz co sąsiad gotuje dziś na obiad, co niestety zdarza się w nowym budownictwie.

STAN PRAWNY:
Pełna własność z udziałem w gruncie. Grunt również własność. Księga Wieczysta bez żadnych obciążeń.

OPŁATY EKSPLOATACYJNE:
Niskie – około 180 zł w zależności od zużycia ( w tym: woda ciepła i zimna, ogrzewanie, fundusz remontowy, sprzątanie, zarządzanie, śmieci itp.) dodatkowo tylko prąd i kablówka.

WYDANIE MIESZKANIA:
Od zaraz. Możesz spakować walizki i się wprowadzać. Mieszkanie nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów i jest gotowe do zamieszkania.



Agent prowadzący: Monika Modrzyńska, tel. 512-330-990; e-mail: mieszkania@castle.pl