Rodzaj oferty Kraj Rodzaj nieruchomości
Typ nieruchomości Miejscowość Lokalizacja
Cena od - do Powierzchnia od - do Liczba pokoi od - do

Okazja tygodnia

1300 PLN
50 m2   |   26 PLN/m2

Cena do negocjacji

Poznań, Grunwald

pokoje: 3, Mieszkanie blok, piętro: 9

Wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na Grunwaldzie, os. Kopernika. Wolne od zaraz! Przedmiotem tej oferty jest ładne mieszkanie, całkowicie wyremontowane, w bardzo dobrym stanie. Świetna oferta dla studentów medycyny. Powierzchnię ok. 50 m2, na 9 piętrze, tworzą: - ... więcej »

(nr )

« Powrót  
Oferta wystawiona dnia ..r.


Kliknij w obrazek aby zobaczyć galerię

Cena

PLN

Lokalizacja

pl - ()

Informacje podstawowe

1

Szczegóły

OpisMapa

drukuj  

Aleksandra Bornikowska

Właściciel
E: nieruchomosci@castle.pl
T: 500 283 415

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Uprawnienia nr  4292 zdobyte w 2003 roku. Magister inżynier geodezji i szacowania nieruchomości z uprawnieniami do wykonywania certyfikatów energetycznych budynków. W firmie zajmuje się przebiegiem i nadzorem transakcji.

Artur Schaefer

Właściciel
E: biuro@castle.pl
T: 500 283 416

Ponad 20-to letnie doświadczenie w sprzedaży, 10 lat w branży nieruchomości.  Absolwent UAM ,specjalista z zakresu Etyki w zawodzie Pośrednika. Ekspert w dziedzinie technik sprzedaży .W firmie zajmuje się szkoleniami. Szczególny nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego klienta.

Małgorzata Nowak

Manager biura
E: biuro6@castle.pl
T: 510 209 116

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i handlu zagranicznym. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim.   Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego -( Ekonomia - Handel i Marketing) WSJO - Poznań     Specjalistka z procesów sprzedaży oraz sztuki autoprezentacji i kreowania wizerunku profesjonalisty na rynku nieruchomości. Jej  pracę cechuje ciągłe dbanie o podnoszenie rangi zawodu pośrednika. Uwielbia atmosferę kamienic z początków XXw. Sprzedaż domów to jej główny atut. Obszar działania wybiega również daleko poza rejon Poznania.  

Monika Modrzyńska

Specjalista ds. nieruchomości
E: mieszkania@castle.pl
T: 512 330 990

  Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Wyższej Szkoły Bankowej. Ekspert w dziedzinie architektury i urbanistyki. Specjalizuje się w sprzedaży nietuzinkowych nieruchomości. Dworki, pałace,wille miejskie to jej klimaty. Szybkość działania i ponad osiem lat pracy w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami to jej mocne strony. Ulubione dzielnice OGRODY, SOŁACZ, GRUNWALD.  

Małgorzata Winnicka-Nowak

Specjalista ds. nieruchomości
E: mieszkania3@castle.pl
T: 604 184 122

Wysoka jakość to jej standard w pracy i w życiu. Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań w kamienicach. Lubi również sprzedawać oryginalne domy w Poznaniu. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Cechuje ją wysoka skuteczność.

Kantorska & Łazowy

Kancelaria Notarialna

Maciej Wąsiewicz

Kancelaria Radcy Prawnego

Ptak

Kancelaria Radcy Prawnego

Wojciech Ratajczyk

Doradca Klienta
E: biuro9@castle.pl
T: 515 196 647

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Prawa i Administracji. W Poznaniu ukończył studia podyplomowe z zakresu mediacji i negocjacji na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych. Dynamizm i  efektywność w działaniu to jego atuty. Precyzyjnie i trafnie dobiera mieszkania do potrzeb klientów. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w południowej części Poznania  (GRUNWALD, NOWE MIASTO).  Sprzedaje skutecznie zarówno nowe jak i starsze budownictwo.

Dorota Przybyła

Rzeczoznawca Majątkowy

Jacek Pinczak

Doradca Klienta
E: biuro5@castle.pl
T: 500 131 450

Dyspozycyjny, elastyczny w działaniu, otwarty, indywidualnie podchodzi do Klienta i jego oczekiwań. Sumienny, działający w rejonie Wielkopolski. Pasjonat nieruchomości. Zajmuje się ich wszystkimi typami. Specjalista od Klientów zagranicznych. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim. Kilkuletni pobyt w USA i UK.

Dobrochna Kniat

Home Staging DECOCAFE

GEOFRAN

Usługi Geodezyjne

Jan Bitner

Asystent Pośrednika
E: mieszkania2@castle.pl
T: 665 107 254

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Płynna znajomość języka angielskiego.Poszerza kontakty biura o szeroko rozumianą Współpracę Zagraniczną.Finalizował transakcje z klientami włoskimi i hiszpańskimi. Obszarem jego zainteresowań jest szeroko pojęty wynajem, a także oryginalne rozwiązania mieszkalne. Jego podejście do klienta charakteryzuje się empatią i zrozumieniem indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

Maciej Koprowski

Asystent Pośrednika
E: biuro2@castle.pl
T: 782 282 461

Student Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku fotograficznym. Kreatywny i zaangażowany w swoją pracę, posiada duze doświadczenie w budowaniu relacji z klientami. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w rejonie Wildy. Wyznaje zasadę ze sukces nie jest dziełem przypadku.  

Joanna Przybyła

Architekt

Aldona Banaszak

Doradca finansowy

Natalia Ludwicka

Asystentka biura
E: sekretariat@castle.pl
T: 516 072 023

Absolwentka Wydziału Architektury i Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Dobrze zorganizowana, spostrzegawcza, a przede wszystkim kreatywna. Cechuje ją odpowiedzialność za powierzone obowiązki oraz duża samodzielność w działaniu. Projektowanie i aranżacja wnętrz od zawsze towarzyszyły w jej codziennej pracy.