Rodzaj oferty Kraj Rodzaj nieruchomości
Typ nieruchomości Miejscowość Lokalizacja
Cena od - do Powierzchnia od - do Liczba pokoi od - do

Okazja tygodnia

6 000 PLN

Dom na wynajem (2 apartamenty)- Florencja

Florencja, Florencja

pokoje: 5, Dom wolnostojący,

Dom znajduje się w niewielkiej średniowiecznej wiosce w Toskani, ok. 5 km od Montaione, kilka kilometrów od Florencji, Pizy. Dom jest podzielony na dwa apartamenty z niezależnymi wejściami : APARTAMENT I (DLA 6 OSÓB) - dwupoziomowy składa się z w pełni wyposażonej kuchni, ... więcej »

(nr )

« Powrót  
Oferta wystawiona dnia ..r.


Kliknij w obrazek aby zobaczyć galerię

Cena

0.00 PLN

Lokalizacja

pl - ()

Informacje podstawowe

1

Szczegóły

OpisAleksandra Bornikowska

Właściciel
E: nieruchomosci@castle.pl
T: 500 283 415

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Uprawnienia nr  4292 zdobyte w 2003 roku. Magister inżynier geodezji i szacowania nieruchomości z uprawnieniami do wykonywania certyfikatów energetycznych budynków. W firmie zajmuje się przebiegiem i nadzorem transakcji.

Artur Schaefer

Właściciel
E: biuro@castle.pl
T: 500 283 416

Ponad 20-to letnie doświadczenie w sprzedaży, 10 lat w branży nieruchomości.  Absolwent UAM ,specjalista z zakresu Etyki w zawodzie Pośrednika. Ekspert w dziedzinie technik sprzedaży .W firmie zajmuje się szkoleniami. Szczególny nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego klienta.

Małgorzata Nowak

Manager biura
E: biuro6@castle.pl
T: 510 209 116

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i handlu zagranicznym. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim.   Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego -( Ekonomia - Handel i Marketing) WSJO - Poznań     Specjalistka z procesów sprzedaży oraz sztuki autoprezentacji i kreowania wizerunku profesjonalisty na rynku nieruchomości. Jej  pracę cechuje ciągłe dbanie o podnoszenie rangi zawodu pośrednika. Uwielbia atmosferę kamienic z początków XXw. Sprzedaż domów to jej główny atut. Obszar działania wybiega również daleko poza rejon Poznania.  

Monika Modrzyńska

Specjalista ds. nieruchomości
E: mieszkania@castle.pl
T: 512 330 990

  Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Wyższej Szkoły Bankowej. Ekspert w dziedzinie architektury i urbanistyki. Specjalizuje się w sprzedaży nietuzinkowych nieruchomości. Dworki, pałace,wille miejskie to jej klimaty. Szybkość działania i ponad osiem lat pracy w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami to jej mocne strony. Ulubione dzielnice OGRODY, SOŁACZ, GRUNWALD.  

Małgorzata Winnicka-Nowak

Specjalista ds. nieruchomości
E: mieszkania3@castle.pl
T: 604 184 122

Wysoka jakość to jej standard w pracy i w życiu. Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu marketingu oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Kontakty w biznesie, umiejętności negocjacyjne to jej atuty. Specjalizuje się w sprzedaży domów i apartamentów, unikalny klimat mieszkań w kamienicach jest również jej bliski. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, cechuje ją dynamizm i wysoka skuteczność. 

Aldona Banaszak

Doradca finansowy

Tomasz Rzeźniacki

Doradca finansowy

Dorota Przybyła

Rzeczoznawca Majątkowy

Maciej Wąsiewicz

Kancelaria Radcy Prawnego

Ptak

Kancelaria Radcy Prawnego

Wojciech Ratajczyk

Doradca Klienta
E: biuro9@castle.pl
T: 515 196 647

  Dynamizm i  efektywność w działaniu to jego atuty. Precyzyjnie i trafnie dobiera mieszkania do potrzeb klientów. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w południowej części Poznania  (GRUNWALD, NOWE MIASTO).  Sprzedaje skutecznie zarówno nowe jak i starsze budownictwo.  

Kantorska & Łazowy

Kancelaria Notarialna

Jacek Pinczak

Doradca Klienta
E: biuro5@castle.pl
T: 500 131 450

Dyspozycyjny, elastyczny w działaniu, otwarty, indywidualnie podchodzi do Klienta i jego oczekiwań. Sumienny, działający w rejonie Wielkopolski. Pasjonat nieruchomości. Zajmuje się ich wszystkimi typami. Specjalista od Klientów zagranicznych. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim. Kilkuletni pobyt w USA i UK.

Dobrochna Kniat

Home Staging DECOCAFE

GEOFRAN

Usługi Geodezyjne

Jan Bitner

Asystent Pośrednika
E: mieszkania2@castle.pl
T: 665 107 254

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Płynna znajomość języka angielskiego.Poszerza kontakty biura o szeroko rozumianą Współpracę Zagraniczną.Finalizował transakcje z klientami włoskimi i hiszpańskimi. Obszarem jego zainteresowań jest szeroko pojęty wynajem, a także oryginalne rozwiązania mieszkalne. Jego podejście do klienta charakteryzuje się empatią i zrozumieniem indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

Maciej Koprowski

Asystent Pośrednika
E: biuro2@castle.pl
T: 782 282 461

Student fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Jego profesjonalne zdjęcia doskonale prezentują architekturę i wnętrza. Specjalizuje się w wirtualnych spacerach. Twórczy i zaangażowany w swoją pracę. Posiada duże doświadczenie w budowaniu relacji z klientami. Bliskie mu są podmiejskie posiadłości oraz nietypowe nieruchomości, o których zawsze mówi, że mogą mieć ogromny potencjał.

Joanna Przybyła

Architekt

Natalia Ludwicka

Asystentka biura
E: sekretariat@castle.pl
T: 516 072 023

Absolwentka Wydziału Architektury i Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Dobrze zorganizowana, spostrzegawcza, a przede wszystkim kreatywna. Pasjonuje się aranżacją mieszkań i domów. Wychodząc naprzeciw  potrzebom rynku zajmuje się home stagingiem czyli "domową inscenizacją", aby pomóc klientom w sprzedaży lub wynajmie mieszkań, domów.       

Dawid Pawlak

Stażysta
E: biuro3@castle.pl
T: 660424685

 Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM. Posiada doświadczenie z pracy w kancelarii adwokackiej. Obecnie zdobywa wiedzę z zakresu pośrednictwa nieruchomości. Obszarem jego zainteresowań są mieszkania oraz domy jednorodzinne. Zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klienta. 

Barbara Miłowska

Stażystka
E: biuro7@castle.pl
T: 661727197

 Studentka Architektury, biegle włada językiem angielskim. Pasjonuje się tworzeniem aranźacji wnętrz, wzornictwem oraz designem. Zaangażowała się w  nieruchomości, aby móc dalej się rozwijać oraz, poprzez stylizację wnętrz, pomagać klientom w tworzeniu atrakcyjnych ofert. Dzieki wiedzy zdobytej podczas studiów w kraju i za granicą, potrafi znaleźć zalety i potencjał  niemalźe w każdej nieruchomości. 

Wojciech Giernacki

Stażysta
E: biuro4@castle.pl
T: 533450611

Z wykształcenia Doktor Nauk Technicznych Politechniki Poznańskiej. Pasjonuje się rynkiem nieruchomości od zawsze - obecnie realizuje się w sprzedaży zarówno mieszkań, jak i domów, działek oraz nieruchomości komercyjnych. Dynamiczny w działaniu i skoncentrowany na oczekiwaniach Klientów.

AGENT MIESIĄCA


 Wielki powrót !   W Grudniu Pani Małgosia Nowak powróciła z tytułem Agenta Miesiąca. Gratulujemy :) 

Mapa

drukuj