Rodzaj oferty Kraj Rodzaj nieruchomości
Typ nieruchomości Miejscowość Lokalizacja
Cena od - do Powierzchnia od - do Liczba pokoi od - do

Okazja tygodnia

137 000 PLN
46 m2   |   2979 PLN/m2

Apartament typu Studio nad Morzem Czerwonym

Egipt, Hurghada

pokoje: 1, Mieszkanie apartamentowiec, piętro: 1

Przepiękny resort, położony w pierwszej linii brzegowej pomiedzy Hurghadą a El Gouną. Wspaniała lokalizacja obiektu, bezkonkurencyjna bogata infrastruktura oraz 5 letnia gwarancja wynajmu czyni go wiodącym projektem w rejonie. Teraz możesz łatwo zainwestować w nowopowstałym, ... więcej »

(nr )

« Powrót  
Oferta wystawiona dnia ..r.


Kliknij w obrazek aby zobaczyć galerię

Cena

0.00 PLN

Lokalizacja

pl - ()

Informacje podstawowe

1

Szczegóły

OpisAleksandra Bornikowska

Właściciel
E: nieruchomosci@castle.pl
T: 500 283 415

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Uprawnienia nr 4292 nadane w 2003 roku. Magister inżynier geodezji i szacowania nieruchomości z uprawnieniami do wykonywania certyfikatów energetycznych nieruchomości. W firmie zajmuje się przebiegiem i nadzorem transakcji.

Artur Schaefer

Właściciel
E: biuro@castle.pl
T: 500 283 416

Ponad 20-to letnie doświadczenie w sprzedaży, 10 lat w branży nieruchomości.  Absolwent UAM ,specjalista z zakresu Etyki w zawodzie Pośrednika. Ekspert w dziedzinie technik sprzedaży .W firmie zajmuje się szkoleniami. Szczególny nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego klienta.

Małgorzata Nowak

Manager biura
E: biuro6@castle.pl
T: 510 209 116

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i handlu zagranicznym. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim.   Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego - Ekonomia - Handel i Marketing  oraz WSJO-Poznań.    W firmie należy do sekcji zagranicznej ,zajmuje się sprzedażą nieruchomości z całej Europy. Uwielbia atmosferę  poznańskich kamienic z początków XXw.  Skutecza sprzedaż domów to jej główny atut.    

Monika Modrzyńska

Specjalista ds. nieruchomości
E: mieszkania@castle.pl
T: 512 330 990

  Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Wyższej Szkoły Bankowej. Ekspert w dziedzinie architektury i urbanistyki. Specjalizuje się w sprzedaży nietuzinkowych nieruchomości. Dworki, pałace,wille miejskie to jej klimaty. Szybkość działania i ponad osiem lat pracy w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami to jej mocne strony. Ulubione dzielnice OGRODY, SOŁACZ, GRUNWALD.  

Małgorzata Winnicka-Nowak

Specjalista ds. nieruchomości
E: mieszkania3@castle.pl
T: 604 184 122

Wysoka jakość to jej standard w pracy i w życiu. Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu marketingu oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Kontakty w biznesie, umiejętności negocjacyjne to jej atuty. Specjalizuje się w sprzedaży domów i apartamentów, unikalny klimat mieszkań w kamienicach jest również jej bliski. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, cechuje ją dynamizm i wysoka skuteczność. 

Aldona Banaszak

Doradca finansowy

Tomasz Rzeźniacki

Doradca finansowy

Dorota Przybyła

Rzeczoznawca Majątkowy

Maciej Wąsiewicz

Kancelaria Radcy Prawnego

Ptak

Kancelaria Radcy Prawnego

Wojciech Ratajczyk

Doradca Klienta
E: biuro9@castle.pl
T: 515 196 647

  Precyzyjnie i trafnie dobiera nieruchomości do potrzeb klientów.  Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w południowej części Poznania  (GRUNWALD, NOWE MIASTO).  Sprzedaje skutecznie zarówno nowe jak i starsze budownictwo.  Z wykształcenia Prawnik, dyplomowany mediator. Nieruchomości to jego pasja. W firmie prowadzi sekcję zagraniczną, która zajmuje się promocją ofert sprzedaży ciekawych i nietypowych nieruchomości na rynkach europejskich.    

Kantorska & Łazowy

Kancelaria Notarialna

Jacek Pinczak

Doradca Klienta
E: biuro5@castle.pl
T: 500 131 450

Dyspozycyjny, elastyczny w działaniu, otwarty, indywidualnie podchodzi do Klienta i jego oczekiwań. Sumienny, działający w rejonie Wielkopolski. Pasjonat nieruchomości. Zajmuje się ich wszystkimi typami. Specjalista od Klientów zagranicznych. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim. Kilkuletni pobyt w USA i UK.

Dobrochna Kniat

Home Staging DECOCAFE

GEOFRAN

Usługi Geodezyjne

Maciej Koprowski

Asystent Pośrednika
E: biuro2@castle.pl
T: 782 282 461

Student fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Jego profesjonalne zdjęcia doskonale prezentują architekturę i wnętrza. Specjalizuje się w wirtualnych spacerach. Twórczy i zaangażowany w swoją pracę. Posiada duże doświadczenie w budowaniu relacji z klientami. Bliskie mu są podmiejskie posiadłości oraz nietypowe nieruchomości,  które mogą mieć ogromny potencjał.

Natalia Ludwicka

Asystent Pośrednika
E: sekretariat@castle.pl
T: 663 496 132

Absolwentka Wydziału Architektury i Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Dobrze zorganizowana, spostrzegawcza, a przede wszystkim kreatywna. Pasjonuje się aranżacją mieszkań i domów. Wychodząc naprzeciw  potrzebom rynku zajmuje się home stagingiem czyli "domową inscenizacją", aby pomóc klientom w sprzedaży lub wynajmie mieszkań, domów.       

Justyna Kimmel

Asystent Pośrednika
E: mieszkania2@castle.pl
T: 516072021

 Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Swoją przyszłość zawodową wiąże z branżą nieruchomości. Sumienna, pracowita i wytrwale dążąca do wyznaczonych przez siebie celów. Zaangażowana w swoją pracę i otwarta na nowe wyzwania. 

Mapa

drukuj