Rodzaj oferty Kraj Rodzaj nieruchomości
Typ nieruchomości Miejscowość Lokalizacja
Cena od - do Powierzchnia od - do Liczba pokoi od - do

Okazja tygodnia

210000 PLN
44 m2   |   4773 PLN/m2

Dwa pokoje, spokojna okolica

Poznan, Grunwald

pokoje: 2, Mieszkanie blok, piętro: 2

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, usytuowanego na  2 piętrze w niskim bloku  w okolicy oś Kopernika.     Powierzchnię nieruchomości 44 m2   tworzą:     *pokój dzienny 21 m2     ... więcej »

(nr )

« Powrót  
Oferta wystawiona dnia ..r.


Kliknij w obrazek aby zobaczyć galerię

Cena

PLN

Lokalizacja

pl - ()

Informacje podstawowe

1

Szczegóły

OpisMapa

drukuj  

Aleksandra Bornikowska

Właściciel
E: nieruchomosci@castle.pl
T: 500 283 415

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Uprawnienia nr  4292 zdobyte w 2003 roku. Magister inżynier geodezji i szacowania nieruchomości z uprawnieniami do wykonywania certyfikatów energetycznych budynków. W firmie zajmuje się przebiegiem i nadzorem transakcji.

Artur Schaefer

Właściciel
E: biuro@castle.pl
T: 500 283 416

Ponad 20-to letnie doświadczenie w sprzedaży, 10 lat w branży nieruchomości.  Absolwent UAM ,specjalista z zakresu Etyki w zawodzie Pośrednika. Ekspert w dziedzinie technik sprzedaży .W firmie zajmuje się szkoleniami. Szczególny nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego klienta.

Małgorzata Nowak

Manager biura
E: biuro6@castle.pl
T: 510 209 116

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i handlu zagranicznym. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim.   Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego -( Ekonomia - Handel i Marketing) WSJO - Poznań     Specjalistka z procesów sprzedaży oraz sztuki autoprezentacji i kreowania wizerunku profesjonalisty na rynku nieruchomości. Jej  pracę cechuje ciągłe dbanie o podnoszenie rangi zawodu pośrednika. Uwielbia atmosferę kamienic z początków XXw. Sprzedaż domów to jej główny atut. Obszar działania wybiega również daleko poza rejon Poznania.  

Monika Modrzyńska

Specjalista ds. nieruchomości
E: mieszkania@castle.pl
T: 512 330 990

  Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Wyższej Szkoły Bankowej. Ekspert w dziedzinie architektury i urbanistyki. Specjalizuje się w sprzedaży nietuzinkowych nieruchomości. Dworki, pałace,wille miejskie to jej klimaty. Szybkość działania i ponad osiem lat pracy w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami to jej mocne strony. Ulubione dzielnice OGRODY, SOŁACZ, GRUNWALD.  

Małgorzata Winnicka-Nowak

Specjalista ds. nieruchomości
E: mieszkania3@castle.pl
T: 604 184 122

Wysoka jakość to jej standard w pracy i w życiu. Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań w kamienicach. Lubi również sprzedawać oryginalne domy w Poznaniu. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Cechuje ją wysoka skuteczność.

Kantorska & Łazowy

Kancelaria Notarialna

Maciej Wąsiewicz

Kancelaria Radcy Prawnego

Ptak

Kancelaria Radcy Prawnego

Wojciech Ratajczyk

Doradca Klienta
E: biuro9@castle.pl
T: 515 196 647

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Prawa i Administracji. W Poznaniu ukończył studia podyplomowe z zakresu mediacji i negocjacji na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych. Dynamizm i  efektywność w działaniu to jego atuty. Precyzyjnie i trafnie dobiera mieszkania do potrzeb klientów. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w południowej części Poznania  (GRUNWALD, NOWE MIASTO).  Sprzedaje skutecznie zarówno nowe jak i starsze budownictwo.

Dorota Przybyła

Rzeczoznawca Majątkowy

Jacek Pinczak

Doradca Klienta
E: biuro5@castle.pl
T: 500 131 450

Dyspozycyjny, elastyczny w działaniu, otwarty, indywidualnie podchodzi do Klienta i jego oczekiwań. Sumienny, działający w rejonie Wielkopolski. Pasjonat nieruchomości. Zajmuje się ich wszystkimi typami. Specjalista od Klientów zagranicznych. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim. Kilkuletni pobyt w USA i UK.

Dobrochna Kniat

Home Staging DECOCAFE

GEOFRAN

Usługi Geodezyjne

Jan Bitner

Asystent Pośrednika
E: mieszkania2@castle.pl
T: 665 107 254

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Płynna znajomość języka angielskiego.Poszerza kontakty biura o szeroko rozumianą Współpracę Zagraniczną.Finalizował transakcje z klientami włoskimi i hiszpańskimi. Obszarem jego zainteresowań jest szeroko pojęty wynajem, a także oryginalne rozwiązania mieszkalne. Jego podejście do klienta charakteryzuje się empatią i zrozumieniem indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

Maciej Koprowski

Asystent Pośrednika
E: biuro2@castle.pl
T: 782 282 461

Student Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku fotograficznym. Kreatywny i zaangażowany w swoją pracę, posiada duze doświadczenie w budowaniu relacji z klientami. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w rejonie Wildy. Wyznaje zasadę ze sukces nie jest dziełem przypadku.  

Joanna Przybyła

Architekt

Aldona Banaszak

Doradca finansowy

Natalia Ludwicka

Asystentka biura
E: sekretariat@castle.pl
T: 516 072 023

Absolwentka Wydziału Architektury i Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Dobrze zorganizowana, spostrzegawcza, a przede wszystkim kreatywna. Pasjonuje się aranżacją przestreni mieszkań i domów. Wychodząc naprzeciw  potrzebom rynku zajmuje się home stagingiem czyli "domową inscenizacją", aby pomóc klientom w sprzedaży lub wynajmie mieszkań, domów.       

Dawid Pawlak

Stażysta

 Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM. Posiada doświadczenie z pracy w kancelarii adwokackiej. Obecnie zdobywa wiedzę z zakresu pośrednictwa nieruchomości. Obszarem jego zainteresowań są mieszkania oraz domy jednorodzinne. Zawsze stara się sprostać oczekiwaniom klienta. 

Barbara Miłowska

Stażystka

 Studentka Architektury, biegle włada językiem angielskim. Pasjonuje się tworzeniem aranźacji wnętrz, wzornictwem oraz designem. Zaangażowała się w  nieruchomości, aby móc dalej się rozwijać oraz, poprzez stylizację wnętrz, pomagać klientom w tworzeniu atrakcyjnych ofert. Dzieki wiedzy zdobytej podczas studiów w kraju i za granicą, potrafi znaleźć zalety i potencjał  niemalźe w każdej nieruchomości. 

Łukasz Targosz

Stażysta

 Absolwent Politechniki Poznańskiej - kierunku Inżyniera Środowiska. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwala mu na swobodną komunikację. Jego atutem jest znajomość zagadnień z dziedziny budownictwa mieszkalnego. 

Wesołych Świąt


W tych wyjątkowych Dniach chcemy Państwu życzyć Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku oraz wiele zadowolenia i sukcesów w nadchodzącym 2015 roku.