Rodzaj oferty Kraj Rodzaj nieruchomości
Typ nieruchomości Miejscowość Lokalizacja
Cena od - do Powierzchnia od - do Liczba pokoi od - do

Okazja tygodnia

960000 PLN
160 m2   |   6000 PLN/m2

5-pokojowe w samym sercu Swarzędza

Swarzędz, Centrum

pokoje: 5, Mieszkanie , piętro: 1

OFERTA DLA KONESERÓW MIESZKAŃ W ZABYTKOWYCH KAMIENICACH! Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 169 m2, położone na pierwszym piętrze częściowo odrestaurowanej, zabytkowej  2 piętrze kamienicy z 1905 roku. Przedwojenny budynek znajduje się na ... więcej »

(nr )

« Powrót  
Oferta wystawiona dnia ..r.


Kliknij w obrazek aby zobaczyć galerię

Cena

PLN

Lokalizacja

pl - ()

Informacje podstawowe

1

Szczegóły

OpisMapa

drukuj  

Aleksandra Bornikowska

Właściciel
E: nieruchomosci@castle.pl
T: 500 283 415

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Uprawnienia nr  4292 zdobyte w 2003 roku. Magister inżynier geodezji i szacowania nieruchomości z uprawnieniami do wykonywania certyfikatów energetycznych budynków. W firmie zajmuje się przebiegiem i nadzorem transakcji.

Artur Schaefer

Właściciel
E: biuro@castle.pl
T: 500 283 416

Ponad 20-to letnie doświadczenie w sprzedaży, 10 lat w branży nieruchomości.  Absolwent UAM ,specjalista z zakresu Etyki w zawodzie Pośrednika. Ekspert w dziedzinie technik sprzedaży .W firmie zajmuje się szkoleniami. Szczególny nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego klienta.

Małgorzata Nowak

Manager
E: biuro6@castle.pl
T: 510 209 116

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i handlu zagranicznym. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim.   Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego -( Ekonomia - Handel i Marketing) WSJO - Poznań   Specjalistka z procesów sprzedaży oraz sztuki autoprezentacji i kreowania wizerunku profesjonalisty na rynku nieruchomości. Jej  pracę cechuje ciągłe dbanie o podnoszenie rangi zawodu pośrednika. Uwielbia atmosferę kamienic z początków XXw. Sprzedaż domów to jej główny atut. Obszar działania wybiega również daleko poza rejon Poznania.  

Monika Modrzyńska

Specjalista ds. nieruchomości
E: mieszkania@castle.pl
T: 512 330 990

  Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Wyższej Szkoły Bankowej. Ekspert w dziedzinie architektury i urbanistyki. Specjalizuje się w sprzedaży nietuzinkowych nieruchomości. Dworki, pałace,wille miejskie to jej klimaty. Szybkość działania i ponad siedem lat pracy w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami to jej mocne strony. Ulubione dzielnice OGRODY, SOŁACZ, GRUNWALD.  

Małgorzata Winnicka-Nowak

Specjalista ds. nieruchomości
E: mieszkania3@castle.pl
T: 604 184 122

Wysoka jakość to jej standard w pracy i w życiu. Specjalizuje się w sprzedaży mieszkań w kamienicach. Lubi również sprzedawać oryginalne domy w Poznaniu. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Cechuje ją wysoka skuteczność.

Kantorska & Łazowy

Kancelaria Notarialna

Tomasz Popławski

Asystent pośrednika
E: biuro2@castle.pl
T: 881-227-853

Pośrednik obrotu nieruchomościami. Z wyróznieniem ukończył kurs na pośrednika w obrocie nieruchomościami, organizowany w WSPON Poznań. Zajmuje się rejonem Rataj oraz wschodnią częścią Poznania i powiatu poznańskiego.

Maciej Wąsiewicz

Kancelaria Radcy Prawnego

Ptak

Kancelaria Radcy Prawnego

Jędrzej Przybylski

Doradca Finansowy

Wojciech Ratajczyk

Doradca Klienta
E: biuro9@castle.pl
T: 515 196 647

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wydziału Prawa i Administracji. W Poznaniu ukończył studia podyplomowe z zakresu mediacji i negocjacji na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych. Dynamizm i  efektywność w działaniu to jego atuty. Precyzyjnie i trafnie dobiera mieszkania do potrzeb klientów. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w południowej części Poznania  (GRUNWALD, NOWE MIASTO).  Sprzedaje skutecznie zarówno nowe jak i starsze budownictwo.

Dorota Przybyła

Rzeczoznawca Majątkowy

Jacek Pinczak

Doradca Klienta
E: biuro5@castle.pl
T: 792 713 420

Dyspozycyjny, elastyczny w działaniu, otwarty, indywidualnie podchodzi do klienta i jego oczekiwań. Sumienny, działający w rejonie Wielkopolski .Pasjonat nieruchomości, zajmuje się ich wszystkimi typami Specjalista od klientów zagranicznych. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim .Kilkuletni pobyt w USA i UK.

Dobrochna Kniat

Home Staging DECOCAFE

GEOFRAN

Usługi Geodezyjne

Piotr Andrzejewski

Asystent pośrednika
E: biuro4@castle.pl
T: 516 072 023

Absolwent gospodarki przestrzennej, posiada praktyczną i teoretyczną wiedzę z zakresu gospodarowania nieruchomościami i planowania przestrzennego, a także doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Zaangażowaniem i rzetelnością połączonymi z otwartością i dobrym kontaktem z klientem pracuje na dobrą opinię. Za cel stawia sobie rozwój kariery na rynku nieruchomości w oparciu o zasady uczciwości i etyki zawodowej.

Joanna Przybyła

Architekt