Duży potencjał przy DK 92 na Świecko

Agent prowadzący

foto

Małgorzata Nowak

Manager biura

biuro6@castle.pl

510 209 116

Cena 399 000.00 PLN
« powrót do wyników wyszukiwania
Lokalizacja
Polska - Poznań (Podrzewie)
Szczegóły
Dom (wolnostojący)
Powierzchnia: 300 m2
Powierzchnia działki: 5500 m2
Liczba pokoi: 10
Opis

Nieruchomość z dużym potencjałem na biznes! Gospodarstwo, szkoła jazdy konnej, dom weselny, gościniec, restauracja...zajazd z małym Zoo wiele możliwości w jednym miejscu!

 

Teren położony przy drodze krajowej 92, Poznań - Świecko, każdy przejeżdżający zobaczy to miejsce i trafi bez trudu.

 

Podrzewie, miejscowość w gminie Duszniki, powiecie szamotulskim, otoczona lasami, jeziorami, piękne tereny rekreacyjne a przy tym przelotowa droga na zachód, mocno uczęszczana.

 

Przedmiotem tej oferty jest duża działka o powierzchni ok. 5500 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym i obiektami gospodarczymi.

 

Budynek o powierzchni ok. 300 m2, powstał pod koniec XIX wieku. Murowany, z pełnej cegły, zdrowe, grube mury, okna PCV, ogrzewanie centralne węglowe (można podłączyć się do sieci gazowej w ulicy). Parterowy z poddaszem, częściowo podpiwniczony, dodatkowo część piętra przeznaczona na mieszkanie.

 

Na dole obszerna sień, 4 duże pokoje i salon z kuchnią, do tego łazienka, kotłownia oraz część gdzie była prowadzona działalność gastronomiczna, ok 1/3 powierzchni, na górze mieszkanie do remontu i strych.

 

Na posesji murowane budynki gospodarcze, można je wykorzystać jako garaże lub miejsce dla zwierząt.

 

W budynku przez kilkadziesiąt lat prowadzona była działalność gastronomiczna i handlowa (bar, winiarnia, sklep kolonialny na początku swego istnienia). Świetne miejsce np. na motel z restauracją lub restaurację z pokojami na piętrze.

 

Wnętrze domu wymaga remontu, zachowane są stare elementy jak: zdrowe, drewniane podłogi, drewniane futryny i drzwi, w jednym z pokoi piękny piec kaflowy, może służyć jako kominek.

 

Pomieszczenia są bardzo duże i przestronne, układ amfiladowy typowy dla dobrej, przedwojennej architektury. Piękne, łukowe, ceglane sklepienia pomieszczeń piwnicznych przywołują obrazy winiarni, spiżarni a obecnie, po pogłębieniu, aż się prosi o zrobienie tam klimatycznego lokalu.

 

Zadzwoń, zapytaj o szczegóły, umów się na spotkanie!

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja

PL
EN