Bank, biuro, handel - do wejścia!

Agent prowadzący

foto

Karolina Słotwińska-Lisiak

Doradca ds. klienta

biuro9@castle.pl

515 196 647

Cena 6 700.00 PLN
PROMOCJA
« powrót do wyników wyszukiwania
Lokalizacja
Polska - Poznań (Górna Wilda)
Szczegóły
Komercyjne (kamienica)
Powierzchnia: 131 m2
Liczba pokoi: 5
Opis

 Lokal pod sklep, biuro lub bank tuż przy ulicy, z dużą witryną – po remoncie, tylko do odświeżenia. Bardzo dobry punkt niedaleko przystanku tramwajowego, duży ruch pieszych, gęsta zabudowa. Możliwa gastronomia po przystosowaniu lokalu pod ten typ działalności. Można liczyć na długoterminowy najem.

 

Nieruchomość o powierzchni 131,4 m kw. jest na parterze kamienicy przy ulicy Górna Wilda z wejściem od ulicy. Duża oszklona witryna. Ostatnio działał tu sklep, a wcześniej bank, stąd lokal jest już przystosowany pod tego typu działalność:

 

  • niezależna instalacja elektryczna i przeciwpożarowa

  • kable pod kamery, monitoring zewnętrzny

  • klimatyzacja/wentylacja

  • szyby o podwyższonej odporności

 

Lokal składa się z dużego pomieszczenia, w którym można prowadzić sprzedaż, a także mniejszych pomieszczeń użytkowych typu: mały magazyn, kuchnia, łazienka, schowek. Po banku została gruba szyba, którą można wykorzystać do wydzielenia dodatkowych pomieszczeń biurowych.

 

Standard

Lokal jest po remoncie. Podłogi wyłożone jasnymi płytkami. Ściany wyrównane, do odmalowania. Sufit częściowo podwieszany z pełnym oświetleniem. Łazienka z umywalką i WC, też po remoncie.

 

Koszty utrzymania:

  • czynsz 6700 zł netto

  • ogrzewanie gazowe – 5000 zł rocznie

  • prąd, w tym woda na bojler elektryczny – wg zużycia

 

Lokal jest do objęcia od listopada. Minimalny okres najmu to rok. Możliwa długoterminowa umowa.

 

Atuty

Dużym plusem tej lokalizacji jest zwarta miejska zabudowa, gdzie działają liczne punkty handlowo-usługowe. Bardzo blisko jest przystanek tramwajowy, który generuje potoki pieszych. Lokal nie wymaga dużych nakładów do uruchomienia tu działalności.

 

Zadzwoń, dopytaj, umów się na prezentację!

 

Kontakt

Karolina Słotwińska-Lisiak

Castle Nieruchomości

tel. 515 196 647

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja

PL
EN