Budynek pod serwerownie!

Agent prowadzący

foto

Natalia Ludwicka

Doradca ds. klienta

sekretariat@castle.pl

516 072 021

Cena 1 990 000.00 PLN
« powrót do wyników wyszukiwania
Lokalizacja
Polska - Poznań (Klonowa)
Szczegóły
Komercyjne (obiekt)
Powierzchnia: 1333 m2
Powierzchnia działki: 1750 m2
Opis

       Budynek biurowy w świetnej okolicy! 

 

Przedmiotem sprzedaży jest budynek, który wspaniale prezentowałby się jako nowe biuro Twojej firmyNieruchomość posiada około 1300 m2 więc bez problemu nada się na siedzibę większej firmy. Dodatkowym atutem jest hala dołączona do budynku, może ona zostać wykorzystana jako powierzchnia magazynowa ale równie dobrze sprawdzi się jako część techniczna. Hala jest na tyle duża, że jest wstanie pomieścić dużą ilość komputerów. Budynek mógłby spełniać funkcje serwerowni lub kopalni do kryptowalut. 

 

Lokalizacja: 

Budynek znajduje się w łatwo dostępnej okolicy, dzięki położeniu przy jednej z głównych ulic w Poznaniu dojazd autem nie stanowi problemu. W okolicy równie dobrze rozwinięta jest komunikacja miejska (tramwaj, autobus). 

 

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja

PL
EN