Twoja wymarzona działka w Swarzędzu
« powrót do wyszukiwarki

Cena:
539 100 PLN
PROMOCJA

Agent prowadzący

foto

Tobias Jurga

Doradca klienta

tobias.jurga@castle.pl

720 802 309

Lokalizacja
Polska - Swarzędz (Swarzędz)
Szczegóły
Działka (budowlana)
Powierzchnia działki: 1198 m2
Opis

Oferujemy piękną działkę o powierzchni 1198m2, położoną w Swarzędzu. W sąsiedztwie dominuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca. Istnieje możliwość zabudowy jednorodzinnej.


W okolicy znajdują się punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkole, przystanki komunikacji autobusowej (400, 401, 412, 484, 491, 492, 493, 494, 499) i jezioro Swarzędzkie. Dzielnica cicha, co jest dużym atutem dla osób ceniących sobie spokój.


Dojazd do nieruchomości odbywa się ulica utwardzoną. Działka jest niezabudowana, ogrodzona, z kształtem nieregularny, zbliżonym do prostokąta i płaskim ukształtowaniem.


W bezpośrednim zasięgu nieruchomości znajdują się następujące sieci infrastruktury technicznej: wodociągowa, kanalizacyjna, elektroenergetyczna, gazowa i telekomunikacyjna.


Zadzwoń, zapytaj o szczegóły, umów się na spotkanie!


CASTLE Nieruchomości

Tobias Jurga

tel. 720 802 309 

tobias.jurga@castle.pl

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja