Biuro nieruchomości CASTLE

www.castle.pl

Zamieszkaj w samym sercu Gdańska! (nr 2021/GD/KK/23)

Oferta wystawiona dnia 12.10.2021r.

foto

Cena

899 000.00 PLN

Lokalizacja

Polska - Gdańsk (Śródmieście)

Informacje podstawowe

Mieszkanie (kamienica) do sprzedania

Szczegóły

Powierzchnia: 46 m2
Liczba pokoi: 2
Piętro: 4

Opis

Unikatowa oferta mieszkania dwupokojowego na gdańskim śródmieściu – czeka na nowych właścicieli!

Jeżeli poszukujesz mieszkania inwestycyjnego – gotowego od razu do wejścia to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentowana nieruchomość znajduje się TYLKO 1 minutę od ulicy Długiej! To miejsce jest super zlokalizowane jeżeli chodzi o gdański szlak historyczny!

W najbliższym otoczeniu znajdują się takie obiekty jak : Neptun, ulica Długa czy Mariacka, muzeum Gdańska, gdański Żuraw czy Złota Brama!

Nieruchomość ma powierzchnię 46m2, a dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 10m2 oraz strych – ogólnodostępny dla wszystkich mieszkańców kamienicy.

Wejście do klatki jest zabezpieczone bramą na domofon, dzięki czemu nie ma obaw że na teren nieruchomości wejdą inne osoby. Miejsca parkingowe znajdują się wewnątrz dziedzińca.

Mieszkanie przeszło 2 lata temu gruntowny remont : wymienione zostały instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczna oraz wymienione zostały okna. Na podłogach znajduje się ORYGINALNA deska, która została pobielona i jest w tym mieszkaniu od samego początku.

W nieruchomości mogą pozostać : zabudowa kuchenna, zabudowa w łazience, szafa na przedpokoju oraz witryna w salonie.

Wystawa okien jest południowa (salon) oraz północna ( kuchnia i sypialnia).

Ogrzewanie jest miejskie, jednak w mieszkaniu jest podłączony również gaz.

Czynsz : sezon letni – 270 zł, sezon zimowy – 560zł.

Wysokość : 280cm.

Z tej nieruchomości jest 5 minut do komunikacji miejskiej : tramwaj i autobus, skąd dojedziesz w najdalsze miejsca Gdańska – prawie spod domu oraz znajduje się niedaleko postój TAXI.

W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się : uliczne restauracje, sklepy osiedlowe, miejsca parkingowe, poczta, drogeria kosmetyczna, kawiarnia, uczelnia wyższa czy koło widokowe.

Ta inwestycja jest idealna dla osób poszukujących nieruchomości pod wynajem krótkoterminowy- świetnie się ona sprawdzi na wakacyjny najem – z racji samej lokalizacji – obłożenie może być całoroczne.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, umów się na prezentację już dzisiaj!

Jeżeli szukasz mieszkania w tej lokalizacji – zadzwoń, w swojej ofercie posiadamy także inne warte uwagi oferty.

Zamieszkaj na Starym Mieście w Gdańsku!

Kontakt w sprawie oferty :

Katarzyna Kacperska – Biuro Nieruchomości CASTLE

Tel. 576-314-004

ul. Kartuska 69 lok. 2, GdańskAgent prowadzący: Katarzyna Kacperska, tel. 576 314 004, e-mail: katarzyna.kacperska@castle.pl