Uzbrojona z wz, 3 km od węzła S11!
« powrót do wyszukiwarki

Cena:
123 120 PLN

Agent prowadzący

foto

Małgorzata Winnicka-Nowak

Manager biura

mieszkania3@castle.pl

604 184 122

Lokalizacja
Polska - Palędzie (ul.Pocztowa okol.)
Szczegóły
Działka (budowlana)
Powierzchnia działki: 648 m2
Opis

 

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 648 m2 położoną w Palędziu, ok. 400 m od lasu. Dojazd drogą asfaltową, wszystkie media przy działce i wydane warunki zabudowy. Kształt prostokątu z frontem szerokości 20m przy drodze wewnętrznej. W bliskim otoczeniu niska zabudowa mieszkaniowa wolnostojąca, pola i łąki. Nieco dalej linia kolejowa, w niewielkim stopniu wpływająca na poziom uciążliwości otoczenia, za to dająca możliwość znalezienia się w Poznań City Center z pobliskiej stacji Palędzie w ciągu 13 minut – częste połączenia ze stacji oddalonej od działki o niecały kilometr!

 

MEDIA: woda, prąd, gaz i kanalizacja przy działce.

 

KOMUNIKACJA: 7 min. samochodem do zachodniej obwodnicy Poznania S11 oraz węzła autostrady A2 w Głuchowie. Kilkaset metrów do wspomnianej stacji PKP. Do przystanku autobusowego – ok. 500 m.

 

INFRASTRUKTURA: W Palędziu i sąsiadującej Dąbrówce sklepy spożywcze, dyskont, apteka, bank, przedszkole, szkoła, gimnazjum, przychodnia i inne usługi.

 

STAN PRAWNY: własność z księgą wieczystą bez obciążeń.

 

Działka pusta nieogrodzona. Spokojna, boczna ulica, z dala od ruchliwych szlaków komunikacyjnych z terenami do aktywnego wypoczynku w zasięgu kilku minut pieszo.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja