Gotowy biznes gastronomiczny
« powrót do wyszukiwarki

Cena:
3 699 000 PLN

Agent prowadzący

foto

Natalia Ludwicka

Doradca ds. klienta

natalia.ludwicka@castle.pl

516 072 021

Lokalizacja
Polska - Poznań (al. Niepodległości)
Szczegóły
inne (lokal)
Powierzchnia: 453 m2
Liczba pokoi: 5
Opis

 

Miejsce, które pozwoli Tobie na prowadzenie biznesu, jednoczącego ciekawych ludzi ze świata kultury i sztuki. W pełni wyposażony o wysokim standardzie w dobrej lokalizacji Poznania w kamienicy z 1912r. vis-a-vis Parku Stanisława Moniuszki przy al. Niepodległości.

 

Lokal w 2016r. przeszedł gruntowny remont: wymianę wszystkich instalacji (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, wentylacyjna, gazowa). Przystosowany został do prowadzenia działalności gastronomicznej.

Obejmujesz lokal w pełni gotowy na Twój biznes bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wysokiej klasy wykończenie i wyposażenie pozwoli Tobie realizować swoje plany inwestycyjne.

 

Lokal dwupoziomowy szuka człowieka z pasją i marzeniami.

 

Powierzchnia użytkowa 453,30 m2 na którą składa się:

·        Parter – 205m2 – sala główna, bar, VIP room, garderoba

·        Piwnica – 152,1 m2 + 79,5 m2 -zaplecze kuchenne, socjalne, toalety, pomieszczenia idealnie nadające się na winiarnie i palarnię cygar, które niegdyś pełniły funkcje skarbca bankowego z

 

Restauracja dwupoziomowa daje ogromne możliwości, łącząc prowadzenie biznesu gastronomicznego z oprawą muzyczną na żywo, winiarnią, palarnią cygar.

 

Do restauracji przynależy ogródek przed budynkiem i możliwość stworzenia drugiego tarasu z ogródkiem na dachu dawnego skarbca od podwórza.

 

Pełne zaplecze kuchenne na poziomie -1, z zapleczem socjalnym.

Media: prąd, woda, kanalizacja, siła, Internet, lina telefoniczna

 

Instalacja:

-alarmowa,

-klimatyzacja, wentylacja,

-monitoring,

-nagłośnienie,

-stacja uzdatniania wody,

-separator tłuszczu.

 

Lokalizacja:

Aleja Niepodległości ścisłe centrum Poznania.  Czytelny, prestiżowy adres, ważne miejsce na kulinarnej i kulturalnej mapie miasta. Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia łatwy dojazd. Budynek znajduje się w odległości kilkuset metrów od reprezentacyjnej płyty Starego Rynku, budynków użyteczności publicznej między innymi Teatru Wielkiego, Zamku Cesarskiego, Muzeum Narodowym, urzędu miasta i urzędu wojewódzkiego.

 

 

Pełna dokumentacja obejmująca lokal i wyposażenie w siedzibie biura.

Zapraszamy na spotkanie przy pysznej kawie.

wirtualna wycieczka

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja