« powrót do wyszukiwarki

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Aleksandra Bornikowska

Właściciel

nieruchomosci@castle.pl

500 283 415

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Artur Schaefer

Właściciel

biuro@castle.pl

500 283 416

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Małgorzata Nowak

Specjalista ds. nieruchomości

biuro6@castle.pl

510 209 116

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Monika Modrzyńska

Specjalista ds. nieruchomości

mieszkania@castle.pl

512 330 990

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Małgorzata Winnicka-Nowak

Dyrektor BN CASTLE/Doradca klienta

mieszkania3@castle.pl

604 184 122

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Jacek Pinczak

Specjalista ds. nieruchomości

biuro5@castle.pl

500 131 450

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Natalia Ludwicka

Manager biura/Doradca klienta

natalia.ludwicka@castle.pl

516 072 021

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Karolina Słotwińska

Specjalista ds. nieruchomości

biuro9@castle.pl

515 196 647

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Anna Magiera

Doradca klienta

biuro7@castle.pl

883 319 408

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Ewa Palacz

Doradca klienta

biuro8@castle.pl

720 806 208

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Paulina Bień

Manager Zespołu Gdańsk/Doradca klienta

biuro4@castle.pl

501 515 727

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Katarzyna Kacperska

Doradca klienta

katarzyna.kacperska@castle.pl

576 314 004

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Michaela Dalidowicz

Doradca klienta / Rynek pierwotny

michaela.dalidowicz@castle.pl

578 001 664

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Tobias Jurga

Doradca klienta

tobias.jurga@castle.pl

720 802 309

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Dominik Wieczorek

Doradca klienta

dominik.wieczorek@castle.pl

720 805 206

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Małgorzata Wojtaszczyk

Doradca klienta

malgorzata.wojtaszczyk@castle.pl

516 072 023

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Klaudyna Kubiak

Doradca klienta

klaudyna.kubiak@castle.pl

720 805 204

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Dominika Dembek

Doradca klienta

nieruchomosci@castle.pl

58 355 25 25

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Aldona Banaszak

Specjalista ds. finansów

aldona.banaszak@grupaang.pl

601 227 182

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Bartosz Ptak

Radca Prawny

bartosz.ptak@kancelaria-ptak.pl

601 744 439

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Karolina Maciejewska

Fotograf

sekretariat@castle.pl

725 913 477

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Martyna Michalska

Fotograf

sekretariat@castle.pl

515 440 141

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Tomasz Borkowski

Termoinspektor

biuro@termoinspektor.pl

697 508 266

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Piotr Bednarski

Doradca klienta

nieruchomosci@castle.pl

720 806 309

Cena:
0 PLN

Agent prowadzący

foto

Edyta Magierek

Doradca kredytowy

698 380 426

Lokalizacja
- ()
Szczegóły

Opis

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja