Wybuduj dom 15 km od Rynku w Gnieźnie!
« powrót do wyszukiwarki

Cena:
58 520 PLN

Agent prowadzący

foto

Anna Magiera

Doradca ds. klienta

biuro7@castle.pl

883 319 408

Lokalizacja
Polska - Lulkowo k/ Gniezna (Lulkowo)
Szczegóły
Działka (budowlana)
Powierzchnia działki: 1064 m2
Opis

 Idealne miejsce na Twój dom,  jeśli  cenisz dogodny dojazd do Gniezna, spokój i kontakt z naturą. Dobre miejsce dla wypraw rowerowych, spacerów i uprawiania  aktywności w otoczeniu przyrody.

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowych, położonych w  Lulkowie k/Gniezna.

 

Niniejsza oferta dotyczy działki o powierzchni 1064m2, lecz w kompleksie  jest ponad 30 działek budowlanych o powierzchni od 1024m2 do  ok. 2021m2,  które w większości mają regularny kształt prostokąta.

Teren w przyszłości będzie stanowił osiedle domów jednorodzinnych  z terenem sportu i rekreacji o powierzchnia 3033 m2.

 

Dla opisywanego obszaru został opracowany miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i działki przeznaczone są  jako teren do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

 Wszystkie działki z dostępem do drogi. W odległości kilkuset metrów las.

 

Dojazd do centrum Gniezna zajmuje 15 minut. Do drogi Gniezno-Trzemeszno odległość wynosi około 2 km i niepełny kilometr do Strzyżewa Paczkowego.

 

.

 

 

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja