Piękna działka nad jeziorem!!!
« powrót do wyszukiwarki

Cena:
885 500 PLN
PROMOCJA

Agent prowadzący

foto

Eliza Tarasiewicz

Doradca ds. klienta

biuro3@castle.pl

516 072 023

Lokalizacja
Polska - Sieraków (Lutom)
Szczegóły
Działka (budowlana)
Powierzchnia działki: 7700 m2
Opis

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknie położonej działki z linią brzegową jeziora Bardęga, we wsi Lutom, gmina Sieraków.

Urokliwe miejsce do zamieszkania bądź wybudowanie gniazdka wakacyjnego. Jedno jest pewne- duża działka daje spore możliwości adaptacyjne! Pełna infrastruktura!

Liczne atrakcje turystyczne! W okolicy znajduje się późnobarokowy kościół parafialny pw. św. Andrzeja i Najświętszej Marii Panny Wspomożycielki, "Diabelski Kamień" - położony 1 km na północ od wsi w lesie, który jest największym głazem narzutowym w Sierakowskim Parku Krajobrazowym. Przy kamieniu wiata odpoczynkowa i okolicznościowa tablica przygotowana z okazji 750-lecia Lutomia. W okolicy 4 jeziora!

Idealne miejsce na wypoczynek i zamieszkanie! Niedaleko do Sierakowa -7 km. Dojazd do Poznania 77 km.

Duża działka- 7700m2 dająca spore możliwości! Kształtna w prostokącie!

Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenie przeznaczonym w części pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, teren usług (MN/U), teren zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych, teren sadu.

Media: woda i prąd na działce, gaz, kanalizacja w drodze.

W sąsiedztwie zabudowa mieszkalna. Szkoła, przedszkole, sklepy.

 

Zadzwoń, dowiedz się więcej i umów się na prezentację.

 

 

 

 

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja