Kancelaria? Biura? Serce Jeżyc
« powrót do wyszukiwarki

Cena:
6 000 PLN

Agent prowadzący

foto

Małgorzata Nowak

Specjalista ds. nieruchomości

biuro6@castle.pl

510 209 116

Lokalizacja
Polska - Poznań (Jeżyce)
Szczegóły
Mieszkanie (kamienica)
Powierzchnia: 145 m2
Liczba pokoi: 5
Piętro: 3
Opis

Genialna lokalizacja stare Jeżyce - dostęp do wszystkich ośrodków użyteczności publicznej zarówno w zakresie oświaty jak i zdrowia czy bezpieczeństwa a także placówki handlowe, banki, teatry, kino.

 

Świetny dojazd w każdą stronę miasta. W sąsiedztwie wiele miejsc gdzie można wyskoczyć na dobry lunch, na ryneczku kupić świeże owoce i warzywa a w okolicznych cukierniach dobre ciasto. Po pracy można zrelaksować się w kinie, w teatrze lub sportowo w fitness klubie czy pool dance po sąsiedzku.

 

Świetne miejsce! Na piękne mieszkanie, prestiżową kancelarię, gabinety! Dla Kreatywnych np. z IT! Znajdą tu niezwykły i sprzyjający klimat dla pracy twórczej.

 

W sercu Jeżyc, niedaleko Rynku Jeżyckiego. Jakieś 300m od Mostu Teatralnego. Na Stary Rynek 20 min pieszo. Miejsce bardzo rozwojowe.

 

Niezwykły apartament, w nagrodzonej za Najlepiej odrestaurowaną kamienicę w Poznaniu!

Tu można wczuć się w klimat początków XXw w nowej odsłonie. We wnętrzach zachowano wiele oryginalnych elementów (drzwi, podłogi, sztukateria). Odrestaurowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół w zakresie utrzymania jakości i stylu.

 

5-cio pokojowy apartament o powierzchni ok. 145 m2, położony na III piętrze (jest winda) tworzą:

- środkowy, piękny pokój z wykuszem, pow. ok. 31 m2

- pokój z dużą loggią, pow. ok. 21 m2

- gabinet ok. 13 m2

- pokój z dużą łazienką, pow. ok. 21+6 m2, w łazience pojemna szafa, umywalka, toaleta

- pokój z balkonem, kuchnią i łazienką, pow. ok. 30 m2 – część mogąca służyć jako oddzielne mieszkanie lub pokój socjalny w przypadku firmy; łazienka z prysznicem

- duży korytarz ok. 16 m2

 

Układ amfiladowy – dostęp do każdego pomieszczenia z korytarza jak i przejścia pomiędzy pokojami przez piękne drewniane drzwi.

 

Mieszkanie przystosowane dla niepełnosprawnych – winda i brak progów umożliwia wygodne przemieszczanie się osobom mającym trudności z chodzeniem o własnych siłach.

 

Wykończenie w wysokim standardzie ze szczególną dbałością o szczegóły. Piękne drewniane podłogi, drewniane, stylowe okna, sztukateria, wysokie drzwi skrzydłowe.

 

W każdym pokoju doprowadzona instalacja internetowa światłowodowa. Budynek ogrzewany z własnej kotłowni. Zamontowana instalacja alarmowa.

 

Koszt wynajmu - 6000zł netto

Opłaty – ok. 1000zł/ m-c (zmienna zgodnie ze zużyciem wody i C.O.)

Dodatkowo prąd, TV i internet.

Kaucja - w podwójnej wysokości czynszu najmu.

 

Umowa najmu na 2 lata lub dłużej.

 

Stan prawny odrębna własność. Miejsca postojowe można wynająć bądź wykupić w hali garażowej na sąsiedniej posesji. Strefa parkowania dla mieszkańców Jeżyc na ulicy za 30zł/m-c

 

Żeby docenić to trzeba zobaczyć.

 

Zadzwoń, zapytaj o szczegóły, umów się na prezentację!

 

CASTLE Nieruchomości, Małgorzata Nowak tel. 510 209 116, biuro6@castle.pl, www.castle.pl

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja