Działki budowlane w Sulęczynie
« powrót do wyszukiwarki

Cena:
159 000 PLN

Agent prowadzący

foto

Piotr Bednarski

Doradca klienta

piotr.bednarski@castle.pl

720 806 309

Lokalizacja
Polska - Sulęczyno (Podjazy)
Szczegóły
Działka (budowlana)
Powierzchnia działki: 2488 m2
Opis
Dwie sąsiadujące działki budowlane (2488 mkw. oraz 1830 mkw.). Położone w miejscowości Podjazy gmina Sulęczyno, wśród łąk i zagajników, 500 metrów od Jeziora Gowidlińskiego. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę jednorodzinną mieszkalną lub letniskową. W bezpośrednim sąsiedztwie dostępne są media, prąd, woda.
 
W okolicy sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, dwa przedszkola, szkoła muzyczna, kościół, komunikacja autobusowa, boisko, poczta. W Sierakowicach ośrodek zdrowia ze specjalistami. Doskonale skomunikowane 7 minut jazdy samochodem do Sierakowic i 30 minut do Kartuz.
 
Absolutny spokój, dokoła piękna przyroda, a jednocześnie dostępne wszystkie usługi. Doskonałe miejsce na dom, zarówno letniskowy jak i całoroczny.
 
Przy zakupie obydwu działek (2488 mkw. oraz 1830 mkw.) możliwa negocjacja ceny.
 
Zapraszam do kontaktu i  na prezentację.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja