Działka inwestycyjna 2,43 ha w Garczynie
« powrót do wyszukiwarki

Cena:
958 700 PLN

Agent prowadzący

foto

Piotr Bednarski

Doradca klienta

piotr.bednarski@castle.pl

720 806 309

Lokalizacja
Polska - Gdańsk (Garczyn)
Szczegóły
Działka (inwestycyjna)
Powierzchnia działki: 24300 m2
Opis

 Działka inwestycyjna 2,43 ha w Garczynie

Teren jest bardzo atrakcyjny inwestycyjnie. Można w oparciu o niego zrealizować bezkompromisowe osiedle komfortowych domów jednorodzinnych wtopione w niepowtarzalną scenerię kaszubskich lasów i jezior. Inwestycja zlokalizowana będzie o 10 minut jazdy samochodem od Kościerzyny oraz godzinę od Gdańska.

Pięknie położona 200 m od Jeziora Dużego w Garczynie, działka objęta MPZP z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Teren inwestycyjny znajduje się na niezwykle malowniczym pograniczu Kociewia i Kaszub. Jest to obszar jezior i lasów zapewniający spokój, ciszę oraz bezpośredni kontakt z naturą. Jednocześnie w sąsiedztwie dostępne są sklepy, szkoła, restauracje, kościoła, boiska sportowe. Do działki prowadzi droga utwardzona. Media: woda ok. 50 m od granicy działki, prąd ok. 400 m od granicy działki.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja