Nasz Zespół

Poznaj zespół ekspertów ds. nieruchomości

foto

Artur Schaefer

Właściciel

biuro@castle.pl

500 283 416

Założyciel Biura Nieruchomości CASTLE.  Swoje doświadczenie zawodowe budował w sprzedaży i kontaktach międzyludzkich. Obserwator, szkoleniowiec, ekspert w dziedzinie technik sprzedaży. W firmie szczególny nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego klienta, wizerunek i profesjonalizm agentów. Jego drugą, po nieruchomościach, pasją jest kolarstwo.

foto

Małgorzata Nowak

Specjalista ds. nieruchomości

biuro6@castle.pl

510 209 116

Praca to pasja. Tylko tak można odnieść sukces. Kiedy praca jest twoją pasją to staje się przyjemnością a zaangażowanie przychodzi samo.Nieustannie dba o podnoszenie rangi zawodu pośrednika i utrzymywanie wysokich standardów pracy w relacji z klientami. Bazą jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, również międzynarodowej. Sednem są kontakty z ludźmi, a tych w każdego rodzaju sprzedaży, nie brakuje. Przyświeca jej myśl: Jak nie lubisz ludzi pracuj w odosobnieniu. Komunikuje sie również w jęz. angielskim.

foto

Monika Modrzyńska

Specjalista ds. nieruchomości

mieszkania@castle.pl

512 330 990

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Wyższej Szkoły Bankowej. Ekspert w dziedzinie architektury i urbanistyki. Specjalizuje się w sprzedaży nietuzinkowych nieruchomości. Dworki, pałace, wille miejskie to jej klimaty. Cechuje ją skuteczność, determinacja w działaniu oraz nastawienie na świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz ponad 14 lat pracy w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami to jej mocne strony. Zdobyte w branży doświadczenie pozwala na profesjonale finalizowanie każdej transakcji. Ulubione dzielnice Ogrody, Sołacz, Grunwald.

foto

Małgorzata Winnicka-Nowak

Dyrektor BN CASTLE/Doradca klienta

mieszkania3@castle.pl

604 184 122

Wysoka jakość to jej standard w pracy i w życiu. Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu marketingu oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Kontakty w biznesie, umiejętności negocjacyjne to jej atuty. Specjalizuje się w sprzedaży domów i apartamentów, unikalny klimat mieszkań w kamienicach jest również jej bliski. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, cechuje ją dynamizm i wysoka skuteczność.   

foto

Jacek Pinczak

Specjalista ds. nieruchomości

biuro5@castle.pl

500 131 450

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Dyspozycyjny, elastyczny w działaniu, otwarty, indywidualnie podchodzi do Klienta i jego oczekiwań. Zajmuje się wszystkimi segmentami rynku, a specjalizuje się w sprzedaży mieszkań i domów w Poznaniu oraz wyszukiwaniu nieruchomości na zlecenie Klienta, zgodnie z Jego wymaganiami, potrzebami i oczekiwaniami. Przeprowadził kilkadziesiąt, często bardzo wymagających transakcji. Pasjonat nieruchomości. Specjalista od Klientów zagranicznych. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim. Kilkuletni pobyt w USA i UK.  

foto

Natalia Ludwicka

Manager biura/Doradca klienta

natalia.ludwicka@castle.pl

516 072 021

Absolwentka Wydziału Architektury i Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Dobrze zorganizowana, spostrzegawcza, a przede wszystkim kreatywna. Pasjonuje się aranżacją mieszkań i domów. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zajmuje się home stagingiem czyli "domową inscenizacją", aby pomóc klientom w sprzedaży lub wynajmie mieszkań, domów. Zawsze stara się pomóc i jak najlepiej doradzić. Najbardziej ceni dobry kontakt i relacje z klientem. 

foto

Karolina Słotwińska

Specjalista ds. nieruchomości

biuro9@castle.pl

515 196 647

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 26823). Związana z Biurem Nieruchomości CASTLE od 2017 roku. Jej droga do zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami wiodła przez dziennikarstwo, które znakomicie przygotowało ją do pracy w tym zawodzie. Dzięki licznym poleceniom specjalizuje się w obsłudze klientów na wyłączność. Z sukcesami pośredniczy w sprzedaży i wynajmie mieszkań oraz domów – zarówno w Poznaniu jak i w całym powiecie poznańskim. Mieszka w dzielnicy Stare Miasto i uważa, że centrum to świetne miejsce do życia. Klienci doceniają jej profesjonalizm, niezawodność i zaangażowanie w pracę.  

foto

Anna Magiera

Doradca klienta

biuro7@castle.pl

883 319 408

Energiczna, uśmiechnięta z pozytywnym nastawieniem do człowieka i jego potrzeb. Ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji z klientami, stawiając na ich jakość. Z zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, dba o dobrą organizację pracy. Potrafi wczuć się w potrzeby człowieka, któremu może pomoc w realizacji jego celu. Posługuje się językiem francuskim i angielskim.

foto

Ewa Palacz

Doradca klienta

biuro8@castle.pl

720 806 208

Zawsze uśmiechnięta, energiczna, nastawiona na potrzeby klienta. Z pasji stylistka - absolwentka Fashion School w Poznaniu. Posiada 20 – letnie doświadczenie w sprzedaży, zdobyte w ubezpieczeniach. Zdeterminowana i konsekwentna w podejmowanych działaniach. W branży nieruchomości ceni sobie relacje z klientem. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w Nowym Tomyślu i okolicach.   

foto

Michaela Dalidowicz

Doradca klienta / Rynek pierwotny

michaela.dalidowicz@castle.pl

578 001 664

Młoda, ambitna, cechują ją profesjonalizm, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki. Nastawiona na rozwój. Uwielbia ludzi i pracę z nimi.  Słucha uważnie, dzięki czemu potrafi zrozumieć potrzeby klientów i znaleźć nieruchomości spełniające ich wszystkie oczekiwania. Prywatnie najbardziej lubi podróżować i aktywnie spędzać czas. 

foto

Tobias Jurga

Doradca klienta

tobias.jurga@castle.pl

720 802 309

Profesjonalnie podchodzi do pracy z klientem. Przykłada szczególną uwagę do jakości wykonywanych zadań, dzięki czemu prezentowanie nieruchomości oraz cały proces sprzedaży przebiegają sprawnie. Cechuje się wysokimi umiejętnościami negocjacyjnymi. Stale rozwija swoje umiejętności sprzedażowe i z determinacją dąży do wyznaczonych celów. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim. Dzięki znajomości rynku niemieckiego planuje rozszerzenie współpracy z biurami niemieckimi. Prywatnie fan nowych technologii oraz koneser wytrawnych win.

foto

Dominik Wieczorek

Doradca klienta

dominik.wieczorek@castle.pl

720 805 206

Uśmiechnięty, energiczny i zawsze zaangażowany w podejmowane działania. Ukierunkowany na rozwój i poszerzenie swoich umiejętności. Praca z ludźmi motywuje do działania, łatwo nawiązuje relacje. Absolwent specjalności Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Płynnie komunikuje się w języku angielskim. Prywatnie pasjonat podróży i fan sportu. 

foto

Małgorzata Wojtaszczyk

Doradca klienta

malgorzata.wojtaszczyk@castle.pl

516 072 023

Przedsiębiorcza oraz posiadająca umysł inżyniera. Szybko analizuje, wyciąga wnioski oraz znajduje rozwiązania każdej sytuacji.  Jest otwarta, komunikatywna, bez problemu nawiązuje przyjazne i trwałe relacje. Czerpie przyjemność z uczenia się czegoś nowego i przesuwania swoich wewnętrznych granic. W pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pracy z klientami.

foto

Klaudyna Kubiak

Doradca klienta

klaudyna.kubiak@castle.pl

720 805 204

Uśmiechnięta, ambitna i kreatywna z bogatym doświadczeniem sprzedażowym nabytym w instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych. Ceni sobie kontakt z klientem i skutecznie działa w sprzedaży już od wielu lat. Otwarta na potrzeby klientów znajduje dla nich oferty skrojone na miarę. Z wykształcenia ekonomistka ukończyła Wyższą Szkołę Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu. Z pasji zamiłowanie do aranżacji wnętrz i w związku z tym również do nieruchomości.

foto

Aldona Banaszak

Specjalista ds. finansów

aldona.banaszak@grupaang.pl

601 227 182

Współpracuje z biurem CASTLE od wielu lat. W branży pośrednictwa finansowego od 2004 roku. Pomaga Naszym Klientom przejść przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego. Zawsze stawia interes klienta na pierwszym miejscu budując długotrwałe relacje.

foto

Bartosz Ptak

Radca Prawny

bartosz.ptak@kancelaria-ptak.pl

601 744 439

Współpracuje z biurem CASTLE od wielu lat. Wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w zakresie umów cywilnoprawnych, prawie handlowym, prawie zamówień publicznych, prawie pracy, prawie przewozowym.

foto

Karolina Maciejewska

Fotograf

sekretariat@castle.pl

725 913 477

Kreatywna, spostrzegawcza i komunikatywna, te trzy cechy opisują najlepszego fotografa. Absolwentka Politechniki Poznańskiej, fotografią zajmuje się od 7 lat. Jej spostrzegawcze oko potrafi wychwycić piękno każdego mieszkania i oddać jego urok. Talent połączony z pasją sprawia, że jej zdjęcia przyciągają uwagę każdego, kto poszukuje dla siebie swojego kąta. Potrafi wykorzystać wysokiej klasy technologię i tworzyć wirtualne spacery domów i mieszkań.Hobbistycznie zajmuje się w fotografią portretową. 

foto

Martyna Michalska

Fotograf

sekretariat@castle.pl

515 440 141

Zdeterminowana, młoda oraz utalentowana absolwentka Politechniki Poznańskiej. Przygodę z fotografią rozpoczęła 3 lata temu. Potrafi w idealny sposób przedstawić przestrzeń oraz okolicę znajdującą się dookoła nieruchomości. Do swoich prac używa specjalistycznego drona. Kładzie duży nacisk na jakość oraz przejrzystość obrazu. Poza zdjęciami, nagrywa również filmy, które obrazują całą nieruchomość jeszcze lepiej niż fotografie.Hobbistycznie specjalizuje się w fotografii sportowej.

foto

Tomasz Borkowski

Termoinspektor

biuro@termoinspektor.pl

697 508 266

Specjalizuje się w odbiorach technicznych domów i mieszkań od deweloperów oraz wykonuje badania techniczne nieruchomości z rynku wtórnego przed zakupem na życzenie klienta. Działa w 2-osobowym zespole: inspektor budowy z uprawnieniami oraz certyfikowany operator kamery termowizyjnej. Współpracuje z ekspertami rynku nieruchomości tworząc synergiczny zespół wzajemnie uzupełniających się profesjonalistów i usług.