Nasz Zespół

Poznaj zespół ekspertów ds. nieruchomości

foto

Artur Schaefer

Właściciel

biuro@castle.pl

500 283 416

Założyciel Biura Nieruchomości CASTLE.  Swoje doświadczenie zawodowe budował w sprzedaży i kontaktach międzyludzkich. Obserwator, szkoleniowiec, ekspert w dziedzinie technik sprzedaży. W firmie szczególny nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego klienta, wizerunek i profesjonalizm agentów. Jego drugą, po nieruchomościach, pasją jest kolarstwo.

foto

Małgorzata Winnicka-Nowak

Dyrektor BN CASTLE/Doradca klienta

mieszkania3@castle.pl

604 184 122

Wysoka jakość to jej standard w pracy i w życiu. Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza, ukończyła także studia podyplomowe z zakresu marketingu oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Kontakty w biznesie, umiejętności negocjacyjne to jej atuty. Specjalizuje się w sprzedaży domów i apartamentów, unikalny klimat mieszkań w kamienicach jest również jej bliski. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, cechuje ją dynamizm i wysoka skuteczność.   

foto

Jacek Pinczak

Specjalista ds. nieruchomości

biuro5@castle.pl

500 131 450

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Dyspozycyjny, elastyczny w działaniu, otwarty, indywidualnie podchodzi do Klienta i jego oczekiwań. Zajmuje się wszystkimi segmentami rynku, a specjalizuje się w sprzedaży mieszkań i domów w Poznaniu oraz wyszukiwaniu nieruchomości na zlecenie Klienta, zgodnie z Jego wymaganiami, potrzebami i oczekiwaniami. Przeprowadził kilkadziesiąt, często bardzo wymagających transakcji. Pasjonat nieruchomości. Specjalista od Klientów zagranicznych. Posługuje się perfekcyjnie językiem angielskim. Kilkuletni pobyt w USA i UK.  

foto

Małgorzata Nowak

Specjalista ds. nieruchomości

biuro6@castle.pl

510 209 116

Praca to pasja. Tylko tak można odnieść sukces. Kiedy praca jest twoją pasją to staje się przyjemnością a zaangażowanie przychodzi samo.Nieustannie dba o podnoszenie rangi zawodu pośrednika i utrzymywanie wysokich standardów pracy w relacji z klientami. Bazą jest wieloletnie doświadczenie w sprzedaży, również międzynarodowej. Sednem są kontakty z ludźmi, a tych w każdego rodzaju sprzedaży, nie brakuje. Przyświeca jej myśl: Jak nie lubisz ludzi pracuj w odosobnieniu. Komunikuje sie również w jęz. angielskim.

foto

Natalia Ludwicka

Manager biura/Doradca klienta

natalia.ludwicka@castle.pl

516 072 021

Absolwentka Wydziału Architektury i Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Dobrze zorganizowana, spostrzegawcza, a przede wszystkim kreatywna. Pasjonuje się aranżacją mieszkań i domów. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zajmuje się home stagingiem czyli "domową inscenizacją", aby pomóc klientom w sprzedaży lub wynajmie mieszkań, domów. Zawsze stara się pomóc i jak najlepiej doradzić. Najbardziej ceni dobry kontakt i relacje z klientem. 

foto

Anna Magiera

Doradca klienta

biuro7@castle.pl

883 319 408

Energiczna, uśmiechnięta z pozytywnym nastawieniem do człowieka i jego potrzeb. Ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji z klientami, stawiając na ich jakość. Z zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, dba o dobrą organizację pracy. Potrafi wczuć się w potrzeby człowieka, któremu może pomoc w realizacji jego celu. Posługuje się językiem francuskim i angielskim.

foto

Ewa Palacz

Doradca klienta

biuro8@castle.pl

720 806 208

Zawsze uśmiechnięta, energiczna, nastawiona na potrzeby klienta. Z pasji stylistka - absolwentka Fashion School w Poznaniu. Posiada 20 – letnie doświadczenie w sprzedaży, zdobyte w ubezpieczeniach. Zdeterminowana i konsekwentna w podejmowanych działaniach. W branży nieruchomości ceni sobie relacje z klientem. Specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości w Nowym Tomyślu i okolicach.   

foto

Małgorzata Wojtaszczyk

Doradca klienta

malgorzata.wojtaszczyk@castle.pl

516 072 023

Przedsiębiorcza oraz posiadająca umysł inżyniera. Szybko analizuje, wyciąga wnioski oraz znajduje rozwiązania każdej sytuacji.  Jest otwarta, komunikatywna, bez problemu nawiązuje przyjazne i trwałe relacje. Czerpie przyjemność z uczenia się czegoś nowego i przesuwania swoich wewnętrznych granic. W pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pracy z klientami.

foto

Dominik Wieczorek

Doradca klienta

dominik.wieczorek@castle.pl

720 805 206

Uśmiechnięty, energiczny i zawsze zaangażowany w podejmowane działania. Ukierunkowany na rozwój i poszerzenie swoich umiejętności. Praca z ludźmi motywuje do działania, łatwo nawiązuje relacje. Absolwent specjalności Inwestycje i Nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Płynnie komunikuje się w języku angielskim. Prywatnie pasjonat podróży i fan sportu.

Patrycja Ciesielska

Doradca klienta

mieszkanie@castle.pl

512 330 990

Absolwentka Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Sumienna i skrupulatna, w pełni zaangażowana w powierzone jej zadania. Nastawiona na rozwój i poszerzanie swoich kompetencji. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i rzetelnie. W wolnym czasie zajmuje się rękodziełem i pasjonuje florystyką.

foto

Mirosława Pelczyk

Doradca Klienta

biuro9@castle.pl

720 802 309

Do każdego klienta podchodzi indywidulanie. Starając się jak najdokładniej poznać jego potrzeby preferencje w zakresie poszukiwanej nieruchomości, starając się przygotować precyzyjną ofertę i zaprezentować starannie wyselekcjonowane nieruchomości. Dysponuje fachową wiedzą, najnowocześniejszymi narzędziami. Jej celem jest zadowolenie każdego klienta i długotrwała współpraca opierająca się na wzajemnym zaufaniu.

foto

Maciej Szaban

Doradca Klienta

biuro3@castle.pl

515 196 647

Absolwent studiów licencjackich na kierunku Finanse i Rachunkowość, oraz studiów podyplomowych z zakresie „Doradztwo i obsługa rynku nieruchomości”. Wiedzę teoretyczną przekłada na praktykę, co pozwala na świadczenie rzetelnych usług. Energiczny, profesjonalny, gotowy do działania. Płynnie posługuje się językiem angielskim. Prywatnie fan angielskiej piłki oraz literatury z dziedziny rynków kapitałowych.

foto

Aldona Banaszak

Specjalista ds. finansów

aldona.banaszak@grupaang.pl

601 227 182

Współpracuje z biurem CASTLE od wielu lat. W branży pośrednictwa finansowego od 2004 roku. Pomaga Naszym Klientom przejść przez cały proces uzyskania kredytu hipotecznego. Zawsze stawia interes klienta na pierwszym miejscu budując długotrwałe relacje.

foto

Bartosz Ptak

Radca Prawny

bartosz.ptak@kancelaria-ptak.pl

601 744 439

Współpracuje z biurem CASTLE od wielu lat. Wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w zakresie umów cywilnoprawnych, prawie handlowym, prawie zamówień publicznych, prawie pracy, prawie przewozowym.

foto

Karolina Maciejewska

Fotograf

sekretariat@castle.pl

725 913 477

Kreatywna, spostrzegawcza i komunikatywna, te trzy cechy opisują najlepszego fotografa. Absolwentka Politechniki Poznańskiej, fotografią zajmuje się od 7 lat. Jej spostrzegawcze oko potrafi wychwycić piękno każdego mieszkania i oddać jego urok. Talent połączony z pasją sprawia, że jej zdjęcia przyciągają uwagę każdego, kto poszukuje dla siebie swojego kąta. Potrafi wykorzystać wysokiej klasy technologię i tworzyć wirtualne spacery domów i mieszkań.Hobbistycznie zajmuje się w fotografią portretową. 

foto

Martyna Michalska

Fotograf

sekretariat@castle.pl

515 440 141

Zdeterminowana, młoda oraz utalentowana absolwentka Politechniki Poznańskiej. Przygodę z fotografią rozpoczęła 3 lata temu. Potrafi w idealny sposób przedstawić przestrzeń oraz okolicę znajdującą się dookoła nieruchomości. Do swoich prac używa specjalistycznego drona. Kładzie duży nacisk na jakość oraz przejrzystość obrazu. Poza zdjęciami, nagrywa również filmy, które obrazują całą nieruchomość jeszcze lepiej niż fotografie.Hobbistycznie specjalizuje się w fotografii sportowej.

foto

Tomasz Borkowski

Termoinspektor

biuro@termoinspektor.pl

697 508 266

Specjalizuje się w odbiorach technicznych domów i mieszkań od deweloperów oraz wykonuje badania techniczne nieruchomości z rynku wtórnego przed zakupem na życzenie klienta. Działa w 2-osobowym zespole: inspektor budowy z uprawnieniami oraz certyfikowany operator kamery termowizyjnej. Współpracuje z ekspertami rynku nieruchomości tworząc synergiczny zespół wzajemnie uzupełniających się profesjonalistów i usług.