Fajna działka niedaleko Poznania
« powrót do wyszukiwarki

Cena:
182 500 PLN

Agent prowadzący

foto

Małgorzata Nowak

Specjalista ds. nieruchomości

biuro6@castle.pl

510 209 116

Lokalizacja
Polska - Poznań (Rosnówko)
Szczegóły
Działka (budowlana)
Powierzchnia działki: 1073 m2
Opis

 

Działka pod dom jednorodzinny z możliwością prowadzenia usług. Obowiązujący Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Wydane warunki na przyłączenie mediów – woda, prąd (skrzynka na działce), gaz.

 

Rosnówko k/Komornik. W okolicy 3 jeziora, szlaki turystyczne przez Wielkopolski Park Narodowy. Ładne tereny na spacery, wycieczki rowerowe, pływanie czy plażowanie. W miejscowości znajduje się przedszkole, kościół, sklepy. W odległości 3 km jest Deli Park przy hotelu Delicjusz. Do Komornik jedyne 5 km gdzie można zrobić większe zakupy a kawałek dalej hipermarkety przy Auchan.

 

Przedmiotem tej oferty jest działka budowlana o powierzchni 1073 m2, niedaleko jezior (plaża po drugiej stronie ulicy) i Wielkopolskiego Parku Narodowego. Zaledwie 20km od centrum Poznania, w Rosnówku, gm. Komorniki.

 

W odległości ok. 300 m znajduje się stacja PKP – szynobus do Poznania jedzie 20min na Dworzec Główny, samochodem ok 25-30min.

 

Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XXII/199/2012) i oznaczony symbolem 80MN,U; kilka zapisów z planu:

- teren zabudowy mieszkaniowej i usług

- powierzchnia zabudowy max. 30% powierzchni działki, nie więcej jednak niż 300m2

- możliwość zabudowy jednego budynku mieszkalnego, jednego budynku usługowego i jednego garażu

- budynek mieszkalny i usługowy – dwie kondygnacje naziemne, do wysokości 10,5m

- budynek garażowy do wysokości do gzymsu 3m i maksymalnie 2 kondygnacje nadziemne

- budynek garażowy o powierzchni max 60 m2

- powierzchnia biologicznie czynna 60% powierzchni działki.

 

Dostępne media: Prąd(skrzynka na działce), Woda i Kanalizacja(w drodze), gaz w sąsiedniej ulicy (wydane warunki przyłączenia gazu).

 

Zadzwoń, zapytaj o szczegóły, umów się na prezentację!

 

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja