Kariera w CASTLE

 Co należy wziąć pod uwagę rozważając, czy kariera pośrednika nieruchomości jest dla Ciebie?

Wiele osób uważa, że aby być dobrym agentem nieruchomości, wystarczy być dobrym sprzedawcą. Nie jest to jednak do końca prawda. Mimo że to pomaga, nie jest warunkiem wystarczającym. Istotne są też zdolności interpersonalne oraz znajomość branży.

Agenci nieruchomości to nie tylko sprzedawcy.

Choć brzmi to wzniośle, pomagają oni ludziom realizować marzenia. Ułatwiają znalezienie idealnego domu, czyli często dokonanie największej transakcji w życiu. Praca agenta to też często pomoc w sprzedaży nieruchomości - działania umożliwiające otrzymanie za dom maksymalnej możliwej ceny.

Bycie dobrym agentem nieruchomości...

to znalezienie środka między oczekiwaniami kupującego i pożądaną przez sprzedającego kwotą. Jeśli nie jesteś urodzonym negocjatorem, prawdopodobnie opanowanie takich umiejętności zajmie trochę czasu. Poza umiejętnościami technicznymi, dobry agent nieruchomości powinien mieć też wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Twarde techniki negocjacyjne, zazwyczaj nie sprawdzają się w handlu nieruchomościami. Praca agenta wymaga wielu rozmów pozwalającym ukazać klientom prawdziwą wartość oglądanego domu. To także częste kontakty z  ludźmi pełniącymi wielorakie funkcje - nie tylko klientami, ale też przedstawicielami banków, towarzystw ubezpieczeniowych, gmin, prawnikami i urzędnikami.

Dobry agent musi być aktywnym profesjonalistą, zwracającym uwagę na szczegóły. Powinien też umieć słuchać, posiadać anielską cierpliwość oraz otwartą osobowość.

Co znaczy Castle Nieruchomości?

To Zespół doświadczonych Doradców, pracujących od wielu lat na rzecz i dla dobra swoich klientów.

Czym się wyróżniamy?

Profesjonalizmem, dobrą reklamą, niekonwencjonalnymi metodami działania, pasją i zaangażowaniem.

Dlaczego warto ?

Nieruchomości to ciężki kawałek chleba. Jednocześnie jest to jednak jedna z najbardziej wynagradzanych i satysfakcjonujących karier zawodowych. Warto rozpoczynać ją w czasie, gdy rynek wychodzi z kryzysu. W ciężkich czasach wielu agentów rezygnuje z pracy, dlatego końcówka tego okresu wydaje się najlepszym momentem, by wejść w świat nieruchomości

 

Zapraszamy do współpracy osoby z okolic Poznania i Gdańska.  

W związku z otwarciem nowej siedziby na Pomorzu, poszukujemy chętnych osób chcących spróbować swoich sił w zawodzie pośrednika.   

Prześlij dokumenty rekrutacyjne CV oraz list motywacyjny na adres biuro@castle.pl

Skontaktujemy się  z Tobą

 

Agent tygodnia

Przygotuje dla Ciebie atrakcyjną ofertę

Maciej Koprowski

Doradca ds. klienta

biuro2@castle.pl

782 282 461

Młody, ambitny, wytrwale dążący do celu. Jego pozytywne nastawienie, otwartość i komunikatywność pomagają mu dobrze zrozumieć potrzeby klienta. Twórczy i zaangażowany w swoją pracę. Posiada duże doświadczenie w budowaniu relacji z klientami. Jego profesjonalne zdjęcia doskonale prezentują architekturę i wnętrza. Specjalizuje się w wirtualnych spacerach. Bliskie mu są podmiejskie posiadłości oraz nietypowe nieruchomości z potencjałem. Branża nieruchomości jest jego pasją, którą chce rozwijać, a nie ma nic bardziej motywującego niż realizacja swoich marzeń.

PL
EN