Ciekawa propozycja dla dewelopera
« powrót do wyszukiwarki

Cena:
1 499 000 PLN

Agent prowadzący

foto

Natalia Ludwicka

Doradca ds. klienta

natalia.ludwicka@castle.pl

516 072 021

Lokalizacja
Polska - Kiekrz (Kręta)
Szczegóły
Działka (budowlana)
Powierzchnia działki: 3972 m2
Opis

Ciekawa propozycja dla dewelopera, który zajmuje się budową bliźniaków, szeregowców, budynków 2 lokalowych.  Tuż przy jeziorze Kierskim, nie ma drugiej takiej lokalizacji na poranną kawę z widokiem na jezioro.

Bliskość drogi krajowej 92 może szczególnie zainteresować wszystkie osoby, którym zależy na dogodnym i szybkim dojeździe do centrum Poznania. To doskonała parcela dla rodzin, które poszukują ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcą rezygnować z komfortu życia w mieście.

 

Rejon ulicy Krętej, z widokiem na jezioro Kierskie Małe. Działka budowlana o powierzchni 3972 m2 o nie regularnym kształcie - szeroki front od ulicy 50m, długość 70m. Ekspozycja wz. stron świata: front od południa, ogród od północy.  

 

Jakie są możliwości zabudowy (MPZP) ?

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, na obecną chwilę obowiązuje studium. W sąsiedztwie działki przeważa zabudowa jednorodzinna: domy parterowe z użytkowym poddaszem lub piętrowe.

Informacje z urzędu: jest możliwość podzielenia działki na dwie mniejsze i postawienia 4 lokali mieszkalnych.

 

Doprowadzone wszystkie media: prąd, gaz, woda, kanalizacja (przy działce)

Cały teren ogrodzony siatką.

Dojazd nie utwardzony.

 

STAN PRAWNY : własność z księgą wieczystą bez obciążeń

 

LOKALIZACJA:

·         Kilkaset metrów do terenów zachodniego klina zieleni Miasta Poznania z Jeziorem Kierskim, Strzeszyńskim i Rusałką - świetne miejsce do aktywnego wypoczynku, nie tylko dla osób lubiących bieganie i jazdę na rowerze.

·         Kilka minut do przystanku autobusowego linii łączących poznańskie Ogrody z różnymi miejscowościami gminy Tarnowo Podgórne. Szybki dojazd samochodem do zachodnich i północnych dzielnic Poznania, jak również do drogi ekspresowej S11 w Swadzimiu.

 

Zapraszam, zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja