Zainwestuj w swoje własne ranczo!
« powrót do wyszukiwarki

Cena:
3 955 000 PLN
PROMOCJA

Agent prowadzący

foto

Maciej Szaban

Doradca klienta

biuro3@castle.pl

515 196 647

Lokalizacja
Polska - Rudki-Huby (Ostroróg)
Szczegóły
inne (obiekt)
Powierzchnia działki: 15815 m2
Opis

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą nieruchomości na sprzedaż, która przeniesie Cię w kolorowy świat odpoczynku na świeżym powietrzu, harmonii z przyrodą i pasji do koni. Otoczenie lasów, zieleń, malownicze łąki, a po środku doskonale zorganizowany obiekt. Jedyna taka oferta na rynku!

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Teren o powierzchni 1,58 ha, na którym znajdują się:
-stajnia na 24 boksy (wewnątrz stacja mycia koni, 2 prysznice, 2 siodlarnie, kuchnia, a na strychu pokój, oraz miejsce do składowania siana)
-kontener na pasze
-hala z bandami i automatycznym nawadnianiem
-hala namiotowa
-plac z automatycznym nawadnianiem
-zamknięty lonżownik
-automatyczna karuzela dla koni
-padoki dla koni
-2 boksy angielskie

Obiekt jest w stałym użyciu i konserwacji. Całość przygotowana została pod pensjonat dla koni, lecz rozmiar nieruchomości stwarza wiele dodatkowych opcji.

Jest to idealne miejsce do prowadzenia stadniny/pensjonatu/obiektu wypoczynkowego, czy też po prostu do cieszenia się przyrodą na swoim własnym, małym "ranczu". 

Stajnia ta oferuje nie tylko przestronne, profesjonalne i starannie utrzymane budynki dla koni, które zapewnią bezpieczeństwo Twoim podopiecznym, ale również niezapomniane doświadczenie, które wzbogaci Twoje życie. Malownicze, zielone pastwiska, przylegające lasy i czyste powietrze to tylko kilka z tysiąca powodów, dla których to miejsce jest wyjątkowe.

Istnieje również możliwość dokupienia okolicznych terenów (całość dawałaby powierzchnię 12,8 ha, w celu poznania szczegółów - zadzwoń!)

LOKALIZACJA:
Rudki-Huby, gmina Ostroróg. Ta okolica to niczym niezakłócona oaza ciszy i spokoju. Brak w pobliżu jakichkolwiek tras szybkiego ruchu, fabryk, magazynów. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się bardzo luźna zabudowa, składająca się głównie z niewielkich gospodarstw.

Dojazd do Szamotuł zajmuje zaledwie 10 minut, a do Poznania niespełna 40 min.

INFORMACJE DODATKOWE:
-studnia głębinowa
-fotowoltaika
-szambo
-prąd
-stajnie ogrzewane kominkiem z płaszczem wodnym
-światłowód

Zainteresowała Cię ta nieruchomość? Zadzwoń!
Maciej Szaban 
Castle Nieruchomości
Tel.: 515 196 647

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.

Biuro Nieruchomości CASTLE zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz profesjonalną obsługę, aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy w doborze kredytu.

drukuj stronę

Lokalizacja