Nasz Zespół

Poznaj zespół ekspertów ds. nieruchomości

foto

Aleksandra Bornikowska

Właściciel

nieruchomosci@castle.pl

500 283 415

Założyciel Biura Nieruchomości CASTLE.  W dziedzinie nieruchomości odnalazła swoją pasję. Posiada państwową licencję zawodową Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 4292 uzyskaną 2003 roku.  Z wykształcenia magister inżynier geodezji i szacowania nieruchomości. W firmie nadzoruje właściwy przebieg transakcji. Jej głównym celem jest najwyższa jakość obsługi klientów i bezpieczny proces sprzedaży dla każdej ze stron. Obecnie tworzy Zespół BN CASTLE w Gdańsku.

foto

Paulina Bień

Manager Zespołu Gdańsk/Doradca klienta

biuro4@castle.pl

501 515 727

Młoda, ambitna i uśmiechnięta. Wytrwale dąży do celu. Podstawową zasadą w jej pracy jest zadowolenie klienta. Do każdego podchodzi indywidualnie z takim samym ogromnym zaangażowaniem. Swoją kreatywność i determinacje przekłada na dostosowanie oczekiwań klienta do realiów rynku nieruchomości i pomoc w przeprowadzeniu transakcji do samego końca. Wszystko co robi, robi z pasją i z przekonaniem, że praca pośrednika polega przede wszystkim na spełnianiu marzeń klientów.

foto

Katarzyna Kacperska

Doradca klienta

katarzyna.kacperska@castle.pl

576 314 004

Absolwentka magisterskich studiów kierunku zarządzania małym przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończone studia licencjackie z socjologii potrafi wykorzystać w relacji z klientem. Na co dzień uśmiechnięta i otwarta, ceni sobie pozytywny kontakt z ludźmi. W relacji z klientem dąży do szybkiego porozumienia i finalizacji sprawy.

foto

Dominika Dembek

Doradca klienta

dominika.dembek@castle.pl

720 806 309

Młoda, energiczna i pozytywnie zakręcona osoba. Rodowita gdańszczanka. Z wykształcenia hotelarz, z zamiłowania podróżnik. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z budowaniem relacji międzyludzkich. Ostatni rok spędziła pływając po Europie na statkach pasażerskich. Zamienia marzenia w cele. Nie ma dla Niej spraw niemożliwych, są tylko takie, które wymagają więcej czasu i zaangażowania. Uwielbia słuchać ludzi. Uważa, że umiejętność komunikacji to klucz do sukcesu.