Nasz Zespół

Poznaj zespół ekspertów ds. nieruchomości

foto

Aleksandra Bornikowska

Właściciel

nieruchomosci@castle.pl

500 283 415

Założyciel Biura Nieruchomości CASTLE.  W dziedzinie nieruchomości odnalazła swoją pasję. Posiada licencję zawodową Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 4292, uzyskaną po zdaniu w 2003 roku, egzaminu państwowego. Z wykształcenia magister inżynier geodezji i szacowania nieruchomości oraz absolwent podyplomowych studiów na Wydziale Prawa i Adinistracju UWM w Olsztynie. W firmie nadzoruje właściwy przebieg transakcji. Jej głównym celem jest najwyższa jakość obsługi klientów i bezpieczny proces sprzedaży dla każdej ze stron.

foto

Paulina Bień

Manager Zespołu Gdańsk/Doradca klienta

paulina.bien@castle.pl

501 515 727

Młoda, ambitna i uśmiechnięta. Wytrwale dąży do celu. Podstawową zasadą w jej pracy jest zadowolenie klienta. Do każdego podchodzi indywidualnie z takim samym ogromnym zaangażowaniem. Swoją kreatywność i determinacje przekłada na dostosowanie oczekiwań klienta do realiów rynku nieruchomości i pomoc w przeprowadzeniu transakcji do samego końca. Wszystko co robi, robi z pasją i z przekonaniem, że praca pośrednika polega przede wszystkim na spełnianiu marzeń klientów.

foto

Katarzyna Kacperska

Doradca klienta

katarzyna.kacperska@castle.pl

576 314 004

Absolwentka magisterskich studiów kierunku zarządzania małym przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończone studia licencjackie z socjologii potrafi wykorzystać w relacji z klientem. Na co dzień uśmiechnięta i otwarta, ceni sobie pozytywny kontakt z ludźmi. W relacji z klientem dąży do szybkiego porozumienia i finalizacji sprawy.

foto

Dominika Dembek

Doradca klienta

nieruchomosci@castle.pl

58 355 25 25

Młoda, energiczna i pozytywnie zakręcona osoba. Rodowita gdańszczanka. Z wykształcenia hotelarz, z zamiłowania podróżnik. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z budowaniem relacji międzyludzkich. Ostatni rok spędziła pływając po Europie na statkach pasażerskich. Zamienia marzenia w cele. Nie ma dla Niej spraw niemożliwych, są tylko takie, które wymagają więcej czasu i zaangażowania. Uwielbia słuchać ludzi. Uważa, że umiejętność komunikacji to klucz do sukcesu.

foto

Piotr Bednarski

Doradca klienta

piotr.bednarski@castle.pl

720 806 309

Korzystając z bogatego doświadczenia w realizacji różnorodnych projektów, aktywnie wspiera Klientów na rynku nieruchomości. Z pasją dąży do pełnej satysfakcji wszystkich uczestników realizowanych transakcji. Zawsze szuka rozwiązania. 

foto

Edyta Magierek

Doradca kredytowy

698 380 426

Studia ekonomiczne oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w bankach, pozwalają mi dzisiaj w łatwy sposób nawiązywać kontakt z klientami oraz skutecznie pomagać w uzyskaniu finansowania wymarzonych inwestycji. W branży finansowej pracuję od 1998 roku, a od 2009r. współpracuję z firmą Grupa ANG S.A.  Zawsze dbam by klienci czuli się bezpiecznie w całym gąszczu spraw związanych z zakupem nieruchomości i pozyskaniem finansowania. Bardzo lubię to co robię i myślę, że moi Klienci to wyczuwają. Prywatnie jestem zapaloną ogrodniczką, miłośniczką natury, lubię się śmiać, podróżować oraz gotować. W wolnych chwilach chętnie sięgam po dobrą książkę.