Nasz Zespół

Poznaj zespół ekspertów ds. nieruchomości

foto

Aleksandra Bornikowska

Właściciel

nieruchomosci@castle.pl

500 283 415

Założyciel Biura Nieruchomości CASTLE.    Posiada licencję zawodową Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 4292, uzyskaną  w 2003 roku, po zdaniu egzaminu państwowego. Z wykształcenia magister inżynier geodezji i szacowania nieruchomości, absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie, a także licencjonowany zarządca nieruchomości. W firmie nadzoruje właściwy przebieg transakcji. Jej głównym celem jest najwyższa jakość obsługi klientów i bezpieczny proces sprzedaży dla każdej ze stron.

foto

Artur Schaefer

Właściciel

biuro@castle.pl

500 283 416

Założyciel Biura Nieruchomości CASTLE.            Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe budował w sprzedaży i kontaktach międzyludzkich. Obserwator, szkoleniowiec, ekspert w dziedzinie technik sprzedaży. W firmie szczególny nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego klienta, wizerunek i profesjonalizm Agentów. Jego drugą pasją, po nieruchomościach, jest kolarstwo. 

foto

Paulina Bień

Manager Zespołu Gdańsk/Doradca klienta

paulina.bien@castle.pl

501 515 727

Licencjonwany Pośrednik w obrocie nieruchomociami (lic.nr 28429). Sympatyczna, ambitna, empatyczna i z dobrym wyczuciem do drugiego człowieka. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie z takim samym ogromnym zaangażowaniem. Swoją kreatywność i determinacje przekłada na dostosowanie oczekiwań Klienta do realiów rynku nieruchomości i pomoc w przeprowadzeniu transakcji do samego końca. Swoim doświadczeniem dzieli się z Agentami gdańskiego oddziału Biura, prowadząc zespół sprzedażowy.  

foto

Katarzyna Kacperska

Doradca klienta

katarzyna.kacperska@castle.pl

576 314 004

Absolwentka magisterskich studiów kierunku zarządzania małym przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończone studia licencjackie z socjologii potrafi wykorzystać w relacji z klientem. Na co dzień uśmiechnięta i otwarta, ceni sobie pozytywny kontakt z ludźmi. W relacji z klientem dąży do szybkiego porozumienia i finalizacji sprawy.

foto

Marta Główczyńska

Stażystka

gdansk@castle.pl

58 355 25 25

Studentka psychologii w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Skrupulatnie i ambitnie podchodzi do swoich zadań. Miła i otwarta na ludzi. Świat nieruchomości jest dla niej nowym wyzwaniem, których chętnie się podejmuje.  

foto

Bartosz Ptak

Radca Prawny

bartosz.ptak@kancelaria-ptak.pl

601 744 439

Współpracuje z biurem CASTLE od wielu lat. Wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w zakresie umów cywilnoprawnych, prawie handlowym, prawie zamówień publicznych, prawie pracy, prawie przewozowym. 

foto

Edyta Magierek

Doradca kredytowy

698 380 426

Studia ekonomiczne oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w bankach, pozwalają mi dzisiaj w łatwy sposób nawiązywać kontakt z klientami oraz skutecznie pomagać w uzyskaniu finansowania wymarzonych inwestycji. W branży finansowej pracuję od 1998 roku, a od 2009r. współpracuję z firmą Grupa ANG S.A.  Zawsze dbam by klienci czuli się bezpiecznie w całym gąszczu spraw związanych z zakupem nieruchomości i pozyskaniem finansowania. Bardzo lubię to co robię i myślę, że moi Klienci to wyczuwają. Prywatnie jestem zapaloną ogrodniczką, miłośniczką natury, lubię się śmiać, podróżować oraz gotować. W wolnych chwilach chętnie sięgam po dobrą książkę.