Nasz Zespół

Poznaj zespół profesjonalistów ds. nieruchomości

foto

Aleksandra Bornikowska

Właściciel

nieruchomosci@castle.pl

500 283 415

Założyciel Biura Nieruchomości CASTLE.    Posiada licencję zawodową Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 4292, uzyskaną  w 2003 roku, po zdaniu egzaminu państwowego. Z wykształcenia magister inżynier geodezji i szacowania nieruchomości, absolwent studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie, a także licencjonowany Zarządca nieruchomości. W firmie nadzoruje właściwy przebieg transakcji. Jej głównym celem jest najwyższa jakość obsługi klientów i bezpieczny proces sprzedaży dla każdej ze stron.

foto

Artur Schaefer

Właściciel

biuro@castle.pl

500 283 416

Założyciel Biura Nieruchomości CASTLE.            Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe budował w sprzedaży i kontaktach międzyludzkich. Obserwator, szkoleniowiec, ekspert w dziedzinie technik sprzedaży. W firmie szczególny nacisk kładzie na indywidualne podejście do każdego klienta, wizerunek i profesjonalizm Agentów. Jego drugą pasją, po nieruchomościach, jest kolarstwo. 

foto

Paulina Bień

Manager Zespołu Gdańsk/Doradca klienta

paulina.bien@castle.pl

501 515 727

Licencjonwany Pośrednik w obrocie nieruchomociami (lic.nr 28429). Sympatyczna, ambitna, empatyczna i z dobrym wyczuciem do drugiego człowieka. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie z takim samym ogromnym zaangażowaniem. Swoją kreatywność i determinacje przekłada na dostosowanie oczekiwań Klienta do realiów rynku nieruchomości i pomoc w przeprowadzeniu transakcji do samego końca. Swoim doświadczeniem dzieli się z Agentami gdańskiego oddziału Biura, prowadząc zespół sprzedażowy.  

foto

Katarzyna Kacperska

Doradca klienta

katarzyna.kacperska@castle.pl

576 314 004

Absolwentka magisterskich studiów kierunku zarządzania małym przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończone studia licencjackie z socjologii potrafi wykorzystać w relacji z klientem. Na co dzień uśmiechnięta i otwarta, ceni sobie pozytywny kontakt z ludźmi. W relacji z klientem dąży do szybkiego porozumienia i finalizacji sprawy.

foto

Anna Wróbel-Brzeźniak

anna.brzezniak@castle.pl

720 805 209

Zrozumienie dla potrzeb klientów i szczere zaangażowanie stanowią unikalną siłę, która każdego dnia napędzą do działania. Ciepła i zaangażowana, przede wszystkim ceni sobie życzliwe relacje. Indywidualnie z pełnym profesjonalizmem podchodzi do każdej współpracy, gdzie przez sukces rozumie satysfakcję klientów.

foto

Maciej Kokosza

maciej.kokosza@castle.pl

578 001 664

Ambitny, kreatywny i pełen nowych pomysłów absolwent Uniwersytetu Gdańskiego z kierunku gospodarki przestrzennej. Obecnie specjalizuje się w marketingu. Jego umiejętności pozyskiwania, nawiązania relacji i dostarczania pozytywnej energii są równie niespotykane, co jego nazwisko. Czas wolny wykorzystuje na treningi oraz różnego rodzaju aktywności sportowe.

foto

Kacper Domański

kacper.domanski@castle.pl

720 806 309

Pełen ambicji i zapału student ekonomii w Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych. Otwarty na nowe wyzwania, zawsze chętnie służący pomocą, dla którego uśmiech na twarzy klientów jest motywacją do dalszej pracy. Solidność, fachowość oraz indywidualne podejście do każdego klienta stawia na pierwszym miejscu .

foto

Bartosz Ptak

Radca Prawny

bartosz.ptak@kancelaria-ptak.pl

601 744 439

Współpracuje z biurem CASTLE od wielu lat. Wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w zakresie umów cywilnoprawnych, prawie handlowym, prawie zamówień publicznych, prawie pracy, prawie przewozowym. 

foto

Edyta Magierek

Doradca kredytowy

698 380 426

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w bankach, pozwalają mi dzisiaj w łatwy sposób nawiązywać kontakt z klientami oraz skutecznie pomagać w uzyskaniu finansowania wymarzonych inwestycji. W branży finansowej pracuję od 1998 roku, a od 2009r. współpracuję z firmą Grupa ANG S.A.  Bardzo lubię to co robię i myślę, że moi Klienci to wyczuwają. Prywatnie jestem zapaloną ogrodniczką, miłośniczką natury, lubię się śmiać, podróżować oraz gotować. W wolnych chwilach chętnie sięgam po dobrą książkę.