Nasz Zespół

Poznaj zespół ekspertów ds. nieruchomości

foto

Aleksandra Bornikowska

Właściciel

nieruchomosci@castle.pl

500 283 415

Założyciel Biura Nieruchomości CASTLE.  W dziedzinie nieruchomości odnalazła swoją pasję. Posiada licencję zawodową Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 4292, uzyskaną po zdaniu w 2003 roku, egzaminu państwowego. Z wykształcenia magister inżynier geodezji i szacowania nieruchomości oraz absolwent podyplomowych studiów na Wydziale Prawa i Administracji UWM w Olsztynie. W firmie nadzoruje właściwy przebieg transakcji. Jej głównym celem jest najwyższa jakość obsługi klientów i bezpieczny proces sprzedaży dla każdej ze stron.

foto

Paulina Bień

Manager Zespołu Gdańsk/Doradca klienta

paulina.bien@castle.pl

501 515 727

Sympatyczna, ambitna, empatyczna i z dobrym wyczuciem do drugiego człowieka. Podstawową zasadą w jej pracy jest zadowolenie klienta. Do każdego podchodzi indywidualnie z takim samym ogromnym zaangażowaniem. Swoją kreatywność i determinacje przekłada na dostosowanie oczekiwań klienta do realiów rynku nieruchomości i pomoc w przeprowadzeniu transakcji do samego końca. Swoim doświadczeniem dzieli się z Agentami gdańskiego oddziału Biura, prowadząc zespół sprzedażowy.

foto

Katarzyna Kacperska

Doradca klienta

katarzyna.kacperska@castle.pl

576 314 004

Absolwentka magisterskich studiów kierunku zarządzania małym przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończone studia licencjackie z socjologii potrafi wykorzystać w relacji z klientem. Na co dzień uśmiechnięta i otwarta, ceni sobie pozytywny kontakt z ludźmi. W relacji z klientem dąży do szybkiego porozumienia i finalizacji sprawy.

foto

Piotr Bednarski

Doradca klienta

piotr.bednarski@castle.pl

720 806 309

Korzystając z bogatego doświadczenia w realizacji różnorodnych projektów, aktywnie wspiera Klientów na rynku nieruchomości. Z pasją dąży do pełnej satysfakcji wszystkich uczestników realizowanych transakcji. Zawsze szuka rozwiązania. 

foto

Kateryna Chukhno

Doradca klienta

kateryna.chukhno@castle.pl

720 805 204

Młoda i ambitna osoba. Lubi poznawać nowych ludzi i zwiedzać świat. Posiada niewielkie doświadczenie w sprzedaży, natomiast ma chęć do nauki i rozwoju w branży nieruchomości. Z Klientem stara się stworzyć przyjazną atmosferę, aby każda ze stron czuła się swobodnie i komfortowo. Posługuje się swobodnie językiem ukraińskim i rosyjskim, jest to jej dodatkowym atutem.

foto

Paulina Smolarek

Doradca klienta

paulina.smolarek@castle.pl

720 805 209

Absolwentka Politechniki Gdańskiej. Posiada ścisły i analityczny umysł. Po studiach pracowała w dużych korporacjach, które nauczyły ją bardzo dobrej organizacji pracy, skrupulatności oraz dbałości o szczegóły. Postanowiła zmienić swoje życie zawodowe i zacząć swoją przygodę w branży nieruchomości, która stała się jej pasją! Wytrwale realizuje postawione cele i uważa, że nie ma rzeczy nie do rozwiązania.  Do każdego Klienta ma indywidualne podejście. W wolnym czasie lubi czytać książki, spacerować i jeździć na rowerze.

foto

Edyta Magierek

Doradca kredytowy

698 380 426

Studia ekonomiczne oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w bankach, pozwalają mi dzisiaj w łatwy sposób nawiązywać kontakt z klientami oraz skutecznie pomagać w uzyskaniu finansowania wymarzonych inwestycji. W branży finansowej pracuję od 1998 roku, a od 2009r. współpracuję z firmą Grupa ANG S.A.  Zawsze dbam by klienci czuli się bezpiecznie w całym gąszczu spraw związanych z zakupem nieruchomości i pozyskaniem finansowania. Bardzo lubię to co robię i myślę, że moi Klienci to wyczuwają. Prywatnie jestem zapaloną ogrodniczką, miłośniczką natury, lubię się śmiać, podróżować oraz gotować. W wolnych chwilach chętnie sięgam po dobrą książkę.